LIRI PA KUFI NUK SJELL LUMTURI

  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default LIRI PA KUFI NUK SJELL LUMTURI

  Mesazh nga sandra prej 10/5/2010, 12:26

  Disa fėmijė e kanė tė vėshtirė tė pėrcaktojnė fillimin dhe mbarimin e kufijve tė tyre nė shtėpi, shkollė apo nė mjedise tė tjera shoqėrore. Nė njė situate tė tillė cenohen tė drejtat dhe liria individuale e personave pėrreth. Pėr kėtė arsye ata pėrballen me njė sėrė problemesh pėrsa i pėrket ambientimit dhe komunikimit.
  Ky fakt na kujton edhe njė herė rėndėsinė e ‘tė vendosurit tė kufijve nė edukimin e fėmijėve’. Tė vendosėsh kufi do tė thotė tė dallosh ekzistencėn tėnde nga tė tjerėt nė komunikim dhe tė dish ku tė ndalosh.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: LIRI PA KUFI NUK SJELL LUMTURI

  Mesazh nga shaban cakolli prej 10/5/2010, 12:50

  gjithqka e tejkaluar eshte e tepert dhe sjell deshtime
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: LIRI PA KUFI NUK SJELL LUMTURI

  Mesazh nga sandra prej 10/5/2010, 12:57

  [quote="shaban cakolli"]gjithqka e tejkaluar eshte e tepert dhe sjell deshtime[/
  quote]
  ashtu mendoj dhe un..
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: LIRI PA KUFI NUK SJELL LUMTURI

  Mesazh nga shaban cakolli prej 11/5/2010, 10:55

  liria pa kufi te ben rebel

  Sponsored content

  default Re: LIRI PA KUFI NUK SJELL LUMTURI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/9/2019, 01:57