Martesa e dytė kushton njė kilogram ar

  Share
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 29
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Martesa e dytė kushton njė kilogram ar

  Mesazh nga sandra prej 20/5/2010, 17:37

  Dėrguar nga:
  Njė burrė nga Arabia Saudite u desh ta paguajė me njė kilogram ar bashkėshorten e tij pėr t’ia dhėnė lejen tė martohet me tė fejuarėn e tij. Bashkėshortja do tė pajtohej me martesėn e dytė tė bashkėshortit tė tij vetėm pėr njė kilogram ar. Kėshtu njoftoi ueb faqja saudite e lajmeve “Anaween”. Bashkėshorti kishte insistuar shumė dhe e kishte lutur bashkėshorten e tij qė t’ia japė atij lejen pėr njė martesė tė dytė. Ajo do t’ia jepte lejen atij vetėm me njė kusht. Nėse ai do t’ia blinte asaj njė qafore, njė byzylyk, njė unazė dhe njė palė vathė sipas zgjedhjes sė saj. I gėzuar u nis ēifti bashkėshortor drejt njė shitoreje stolish nė Riad. Gruaja hyri nė dyqan dhe kėrkoi nga shitėsi qaforen mė tė rėndė qė kishte, pa marrė parasysh se ēfarė modeli kishte. Shitėsi i tregoi asaj njė kombinim i cili kushtonte 30.000 euro. Pas pak shushurimash burri e nxorri kuletėn. Nė Arabinė Saudite dhe nė disa shtete tjera islamike, meshkujt lejohen tė jenė tė martuar me katėr gra nė tė njėjtėn kohė.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Martesa e dytė kushton njė kilogram ar

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/5/2010, 11:37

  me mire 30.000 euro,por me dy gra,j vlene
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 29
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Martesa e dytė kushton njė kilogram ar

  Mesazh nga sandra prej 30/5/2010, 14:27

  hahahha a me dy se sdel njo heheheh..
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Martesa e dytė kushton njė kilogram ar

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/5/2010, 15:20

  nje,e urrej kete numrin 1,hahaha

  Sponsored content

  default Re: Martesa e dytė kushton njė kilogram ar

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/1/2019, 21:03