copy- pase

  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default copy- pase

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 9/6/2010, 16:28

  Te nderuar anetare kur sillen copy paste nga faqet tjera qe jane me mbrojtje ju e vereni se formati i shkrimit duket keq.
  Eshte e pamundur te ndalohen keto gjera.


  Si duhet te veproni....

  Kliko butonin edit copy- pase Icon_edit_en pasi te keni klikuar edit mbi boksin e shkrimit keni kete shenje copy- pase Font_delete para se ta formatizoni shkrimin ju selektoni tere tekstin dhe pasi te keni selektuar atehere klikoni kete copy- pase Font_delete dhe sistemi e ben dizajnin sipas kerkeses se kesaj web faqe.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:00