Perdhunimi ndaj femres!

  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Perdhunimi ndaj femres!

  Mesazh nga Morena prej 11/6/2010, 08:36

  Perdhunimi eshte nje nxitje dhe nje fatkeqesi njekohesisht. Zakonisht perdhunohen ca femra te cilat mund te duken nje cik provokative. Duken
  te atij stili "E KERKOJNE". Ka dhe maniake seksuale te cilet edhe nuk zgjedhin "viktimen" por perdhunojne kedo qe ju ofron mundesia.
  Kam degjuar raste perdhunimi dhe me acarojne. Nganjehere perdhunohen femrat si pasoje e mosdijes dhe mosnjohjes se kufijve ne nje takim te pare me nje mashkull. I nxehin meshkujt shume dhe me pas ne nje moment kur temperatura eshte ngritur shume thone JO. Kjo ka mundesi qe shkakton nje nervoze tek meshkujt te cilet kalojne ne sulme te dhunshem. Kjo sa i takon nxitjes.

  Fatkeqesi eshte perdhunimi per femrat, sido qe te jete. Mendoj se nje femer e perdhunuar nuk do e harronte kurre aktin e
  dhunshem. Marredheniet e dhunshme seksuale do ishin shokuese per nje femer (por edhe per nje mashkull mbase).

  Jepni mendimin tuaj !

   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:02