Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga Vizitor prej 12/6/2007, 20:03

  Le te shkruajme shprehjet me te bukura qe kemi lexuar
  dhe qe na kane pelqyer shume, per dashurine dhe gjithshka qe ka te beje me te.  Mos u marto me njeriun me te cilin mendon se mund te jetosh, martohu me ate pa te cilin s'mund te jetosh dot!
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga Vizitor prej 12/6/2007, 20:03

  Dashuria lind nga oreksi
  zgjat nga uria
  dhe vdes nga ngopja!
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga Vizitor prej 12/6/2007, 20:03

  Djemte duan te jene dashuria e pare e njė vajzė ndersa vajzat duan te jene dashuria e fundit e njė djali.
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 17/6/2007, 18:59

  Tė qeshura pa fund. Batuta pėr meshkujt
  Pėrse psikoanaliza ėshtė mė e shpejtė tek meshkujt?
  Sepse kur ata duhet tė kujtohen pėr kohėn kur ishin fėmijė nuk kianė nevoj tė zgjaten shumė, nuk e kanė lėnė kurr atė fazė.
  ***
  Cfarė ideje kanė meshkujt pėr punėt e shtėpis?
  Tė ngrenė kėmbėt aq sa gruaja e tyre tėe kaloj bashkė me fshesėn e korentit.
  ***
  Pėrse meshkujt duan nqė femra e tyre tė jetė e virgjėr?
  Sepse nuk ju kan pėlqyer kurr kritikat.
  ***
  Pėrse meshkujt nuk kanė kriza tė moshės sė mesme?
  Sepse kanė ngecur tek adoleshenca.
  ***
  Cili ėshtė ndryshimi mes njė burri tė ri dhe njė qeni tė ri?
  Qeni ėshtė gjithmonė I lumtur qė po tė shikon
  Qenit I duhen vetėm dy muaj pėr tė mėsuar gjithcka.
  ***
  Pėrse tė shkosh nė shtrat me njė burr ėshtė si njė “ Soap Opera”?
  Sepse gjithcka pėrfundon pasra pjesės mė tė bukur, dhe tė lėnė takim pėr herėn tjetėr.
  ***
  Si mund tė pėrkufizosėh njė burr me gjysėm truri?
  Burri me fat
  ***
  Cfarė tha Zoti pasi bėri burrin?
  Mund tė bėj dicka mė tė mirė.
  ***
  Pėrse ėshtė e vėshtir pėr njė femėr tė gjejė njė burr tė sjellshėm dhe tė kėndėshėm?
  Sepse janė gei.
  ***
  Si titullohet libri mė I vogėl nė botė?
  “ Ajo cfarė meshkujt dinė pėr femrat”
  ***
  Sa burra duhen pėr tė zhvidhosur njė llamb?
  Pesė burra njė qė e zhvidhos dhe katėr tė tjerė qė rrijnė dhe dėgjojnė lėvdatat e kryeveprės qė bėn.
  ***
  Cfarė kanė tė pėrbashkėt burrat dhe shishet boshe tė biorrės?
  Janė bosh nga qafa e lartė.
  ***
  Si tė lėsh tė dashurėn me njė mėnyrė “tė zgjuar”
  Mė vjenė keq por ėshtė mė mirė sikur tė marrim pak kohė pėr tu menduar…dhjetė vjetė pėr shembull.
  ****
  Mė vjenė keq por doktori mė kanė thėnė se jamė alergjik … ndaj fytyrės tėnde.
  ***
  Mė vjenė keq por sot horoskopi mė tha se nuk do tė kem fat nė dashuri..prandaj jamė I detyruar tė tė lė.
  ***
  Mė vjenė keq por I kam premtuar babait tim se do ta shoqėroja nė Afrikė pėr pushime gjashtė vjecvare..do tė vuaje shumė prandaj po tė lė.
  ***
  Mė vjenė keq duhet tė ndahemi …. jamė bėrė prift
  ***
  Mė vjenė keq por ti nuk meriton njė person si puna im…[o zot sa I mirė qė jamė]
  ***
  Mė vjenė keq po ėshtė mirė sikur pėr pak kohė tė rrim larg njėri- tjetrit,,,,rreth 100km.
  ***
  Mė vjenė keq por im atė nuk do qė tė dal me ty sepse nuk je shumė I pasur
  ***
  Mė vjenė keq por unė nuk jamė personi qė ke dashuruar tėrė kėto kohė unė jam pjesė e skuadrės ZOPRC239-0 e planetiti kurrkund, kam patur pamje njerėzore por tani jam I detyruar tė kthehem nė planetin tim
  ***
  Ne kemi qėnė tė lidhur bvashkė? Mė vjenė keq por dje kamė rėnė nga shkallėt dhe kam humbur kujtesėn. Nuk dua qė tė tė besoj kėtė gėnjeshtėr. Tė shtiremi sikur nuk jemi njohur kurr.
  ***
  Ose mund tė thoni fare thjesht: Mė ke qarė kokėn nuk dua tė tė shikoj mė..


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 35
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga Don_Corleone prej 27/7/2007, 07:24

  hahahahaha kam qesh me lot sidomos tek Si tė lėsh tė dashurėn me njė mėnyrė “tė zgjuar”

  o gishtez po pse moj kaq fare na bete ju??????
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga MiLaN prej 27/7/2007, 10:00

  dashuria lind te syte
  rritet ne zemer
  dhe vdes te ....... (e dini vete)
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga kiss_today prej 25/8/2007, 12:16

  Une s'e di kinezi ....
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga MiLaN prej 26/8/2007, 11:20

  nuk e di eeeeeee
  me mire te mos e dish se prandaj duhemi shume ne te dy :x
  :puc: :puc:
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga kiss_today prej 29/8/2007, 19:54

  Hahaahhahhahahahhaha prandaj duhemi ne te dy ???? Domethene ty s'te ka vdek akoma dashuria ??? :P:P Hihihihi e paske gjalle :P:P:P hihihhiihhihihi Sa mire. Lum kacurrelsja :D
  lo
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga lo prej 30/8/2007, 22:49

  hej ku vdes kjo dashuria ore???
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga MiLaN prej 2/9/2007, 13:58

  hahahhahahahahhahaa lo nga ke humb...
  kisso pse kishe dyshime qe mund te me kishte vdek dashuria eeeeeeeeeeeeee... do te ta vertetoj po he mos u bej merak
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga kiss_today prej 3/9/2007, 12:32

  Kur kinezi ? kur ? se keto foljet e tua ne kohe te ardhme ma derrmuan shpirtin :8)
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga MiLaN prej 8/9/2007, 13:49

  ehhhh sa do doja te ta tregoja sa me shpejt
  vetem se me ty kam fike se nuk do te me funksionoje receta :)
  te puccccccccccccccccc shumeeeeeeeeeeeee shumeeeeeeeeeee, te kam xhan shume
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga kiss_today prej 8/9/2007, 17:57

  Mbete me receta dhe ti. :x Nderro gatim njehere :twisted:
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga MiLaN prej 9/9/2007, 11:12

  ku ta gjej lenden e pare qe me pelqen mua dhe e kam larg eeeeeeeeeeeeeee ?
  puc
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga kiss_today prej 10/9/2007, 09:51

  Hahahaahhhhaahha pergjigjen e ke ne maje te gjuhes, ajo nuk te mungon kurre. se lende ta pare gjen sa te duash ti kinezi ( mjafton te kesh pak me shume kohe te lire ) Laughing
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga MiLaN prej 12/9/2007, 18:21

  e po ja qe nuk e kam as kohen dhe as lenden e pare ketu afer se Sad
  gjithsesi ja te te puc pak une se me ka marre malli
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga kiss_today prej 26/9/2007, 10:16

  Edhe une te push, dhe jo PAK, por SHUME (K)(K)(K)(K)(K)(K)

  Tani ti kthehemi temes se forumit: sHPREHJE TE MENCURA DEDIKUAR DASHURISE:

  DASHURIA ESHTE DIJA E BUDALLAIT DHE BUDALLALLEKU I TE DITURIT

  Ps: E bukur eeeeeeee:D E di, e di , mos me falenderoni. Jua kam falur te drejten e autorit :P
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga MiLaN prej 26/9/2007, 19:08

  normale se nuk eshte e jotja
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga kiss_today prej 29/9/2007, 09:42

  Hahahaaahahah se mos rri pa treguar ti kinezi yeah
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga MiLaN prej 29/9/2007, 19:01

  normale mi.... kur eshte e imja pse te mos e them e
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga kiss_today prej 12/10/2007, 13:51

  Ku e jotja mo ... IIIIIIIIIIIII sa mashtron ky :P
  Po kjo tjetra ? mos eshte dhe kjo e jotja? :
  Vetem ata qe dine te urrejne, dine te dashurojne
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga MiLaN prej 13/10/2007, 20:22

  jo nuk eshte e imja dhe me duket pak absurde
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga MiLaN prej 13/10/2007, 20:23

  jo nuk eshte e imja dhe me duket pak absurde
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga kiss_today prej 24/10/2007, 09:36

  Ja nje shprehje tjeter:
  Pagabueshmeria e Femres vlen sa Trimeria e Mashkullit :zyze:

  Sponsored content

  default Re: Shprehje te mencura dedikuar dashurise.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:55