per "ate"

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga shaban cakolli prej 4/12/2007, 11:18

  Pėr ty o kiss
  qė je vėrtetė mis
  mos u brengos hiq
  ty tė duan gjithė
  vetėm po bėhesh
  si zonjė e rėndė
  po rri veq ulur
  ngritu pak nė kėmbė.
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga triniti prej 4/12/2007, 15:26

  per kiss-in motren time
  per kiss-in dergoj shume perqafime
  per kiss-in qe mendon se kollaj e harroj
  per kiss-in qe gjithmone e mendoj
  per kiss-in qe e kam xhan vertete shume
  per kiss-in i dergoj puthjet lume... :D:D:D

  P.S: po kush te harron ty mi motra po me radh ky muabet :P:P:P puc shume shume
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 5/12/2007, 18:30

  Per motren ... qe e dua shume
  Per Shabanin... qe e cmoj
  Per ju te gjithe... qe me mungoni kur s'vini
  Per Bluu... qe nje kafe s'ma "ofroj"...
  Per ju dergoj nje pafundesi puthjesh se ju kam te gjitheve xhan :baci: :baci: :baci: kuss
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 7/12/2007, 18:12

  per TY o Shpirt... gjithcka do beja
  pee TY Kiss... qe nuk te kujtoj sepse ne zemer te kam gjithmone
  per TY o Zemer... qe te enderroj cdo nate
  per TY Kiss... qe tek dashuria ime shume dyshon
  per TY o Engjell.. qe kur te njoha parajsen mu duk se po gjeja
  per TY Kiss... zemra ime, dhe jo une te them "Te Dua"
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 10/12/2007, 18:42

  Per Ata ... qe dashurojne me shpirt
  Per Ata ... qe vuajne prej dashurise
  Per Ata ... qe ngopen thjesht me nje flirt
  Per Ata ... qe jane pre te xhelozise...
  JU PUC FOLT :baci:
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 10/12/2007, 19:06

  ja per ata...
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 11/12/2007, 11:43

  ... nje dolli... gezuar doje te thoshe kinezi ? Laughing
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga triniti prej 11/12/2007, 13:41

  ja gezuar pra :D:D:D u pa puna :pool:
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 11/12/2007, 19:05

  jo jo... ja nje shenje solidariteti per ata te mjere kisso Sad
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga triniti prej 18/12/2007, 11:22

  dhe ja kjo histori ku na coj...
  te te kem pran vetes cdo sekond te deshiroj
  te dua te degjoj embelsine e zerit tend
  te jem pran teje kur mund te jem ne cdo vend...

  te mundohem te mbaj zemren qe nga kraharori duket sikur del
  kur ti aq embel...me fjale e duar me perkedhel...
  te mundohem deshiren te maskoj
  kur dua te te puth nga vetja te largoj...

  cfar ndodhi keshtu me ne te dy???
  pse dridhem thjesht kur te shoh ne sy???
  pse tretem e tera ne buzet e tua???
  pse varem krejtsisht nga fjalet qe thua???
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 18/12/2007, 20:56

  Kesaj i thone te biesh koke e kembe ne dashuri Triniti :) Me behet qejfi moter :). Kiss per ty (K)
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 19/12/2007, 18:49

  woww...
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga triniti prej 19/12/2007, 23:05

  motra :8) te puth shume, humbe fare nga behesh ti???

  kinezi cpate ti :D:D:D
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 20/12/2007, 14:53

  une kam pas pune o moter dhe skam pas shume kohe. Por dhe ne shtepi me shume skam pas drita se sa kam pas qe te hy online Sad
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga triniti prej 20/12/2007, 23:45

  SadSadSad uffiiii
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 22/12/2007, 20:51

  une u shokova trinto nga fjalet e kissit... po ti cpate ?
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga triniti prej 24/12/2007, 02:47

  ti pse u shokove njer???

  une u merzita per internetin e kissit SadSadSad se na ka braktis fare SadSadSad

  uffffffffi
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 24/12/2007, 14:43

  kur renkon kshu me dukesh sikur sapo ke dal nga krevati :D:D:D
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga triniti prej 25/12/2007, 02:49

  renkoj ndryshe une kina po nejse :D:D:D :pool:
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 25/12/2007, 19:28

  hahahahhahahaha ishalla po e degjoj ndonjehere :D:D:D
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga triniti prej 27/12/2007, 02:14

  si zor me duket mua mo :D:D:D po nejse shpresa vdes e fundit tha ai boti :pool:

  per ate qe rrembeu zemren time
  per ate qe kuptohemi thjesht me shikime
  per ate qe i jep dites kuptim
  per ate qe e pres me padurim

  per ate qe me sheh ne shpirt pa frike
  per ate qe nuk limitohet te me vlersoj thjesht si fizike
  per ate qe "trinitin" arriti te kuptoj
  per ate them... ndoshta e Dashuroj...
  kecka
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 40
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kecka prej 29/12/2007, 01:39

  suksese trin, me dashurine e kisha fjalen

  dikur ne enderr...a ndoshta realitet
  kerkoja mes njerezve dashurine e vertete
  kerkoja mes turmes enderrat e mia
  kerkoja vdekjen nga dashuria.
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 29/12/2007, 18:50

  per ju o vajza qe dashurine keni gjetur
  per shpirtin tim qe vetem ka mbetur
  per zemren time qe vetem eshte duke u tretur
  per dashurine time, te cilen akoma nuk e kam prekur Sad
  kecka
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 40
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kecka prej 1/2/2008, 12:20

  per kinezin qe per dashuri vuan
  per kinezin qe me ndjenjat nuk luan
  per kinezin qe vetem ka mbetur
  per kenezin...i them: prit dhe ca se dhe ti ke per ta gjetur
  :D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 1/2/2008, 14:12

  :8)

  Sponsored content

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:00