per "ate"

  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 26/8/2007, 10:58

  per ATE qe kur i them te dua
  nuk me beson
  per ATE qe s'eshte me mua
  valle a me dashuron?
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 28/8/2007, 13:29

  Te duash s'eshte e lehte
  Do kohe dhe perkushtim
  Besimi tek kjo ndjenje
  S'do fjale, por VEPRIM
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 1/9/2007, 17:58

  naten mbreme me doli gjumi
  me zgjoi nje mendim
  me torturon kjo ndjenje
  sepse nuk mes nesh nuk ka VEPRIM
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 2/9/2007, 10:16

  Akrepat e orės rėnkojnė
  Mbi supe mbajnė muajt qė kaluan
  Sforcarazi shtyjmė kohėn begonjė
  Nė largėsi s’mund tė veprojmė
  Por as tė harrojmė...
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 2/9/2007, 13:34

  e si mund te harrohet
  ajo qe ti me shume se gjithcka do
  e si mund te largohet
  ajo qe jeta kurre nuk ta dha

  prandaj edhe zemra ime me shprese rron
  edhe pse larg, akoma me shume te dashuron
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 3/9/2007, 10:56

  U ēapite nė zemrėn time
  si pirat nė lundrim,
  kėrkove pak vend nė tė
  dhe pak mė shumė besim.

  Tani je larg i dashur
  por vėshtrohu nė pasqyrė,
  ti serish je pirati im
  dhe Jeta s’ėshtė aq “e ndyrė”
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 8/9/2007, 13:23

  largesia me ben te ndjehem keq
  sepse te dua dhe prane nuk te kam
  vetem zemra ime e di po heq
  si nje zog ne shkretetire pa ty une jam...
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 8/9/2007, 16:52

  Pse nuk mundem te te kem prane
  pse gjunjohem para teje,
  pse ky mall qe me lendoi
  imazhin tend sjell para meje
  Pse...
  Mė fal i dashur, mė fal
  pse po vuaj ti s’ke faj!
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 9/9/2007, 10:08

  per vuajtjen tone asnje s'ka faj
  nuk dua po prape per ty qaj
  larg jemi, mbase jo per shume kohe
  nje dite do jemi bashke, kete ta premtoj
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 10/9/2007, 09:04

  Mbase faj kemi vete ne
  Qe i dhame jete kesaj dashurie
  E dime qe e pamundur eshte "ajo"
  Por u deshem e duhemi, apo jo ...
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga triniti prej 12/9/2007, 11:02

  yyyyyyyyyyyyyyyy ca paskam humb :D:D:D  puc puc te dyve fort fort :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 12/9/2007, 18:15

  yyyyyy kush na erdhi neve
  erdhi trinti, shume na ka munguar
  ku ke qene moj shtrige e keqe
  hajde ketu, te gjitha ke per te na treguar

  kisso, faj njeri nuk na ka
  i dhame jete dickaje sepse na pelqen
  po asgje te pamundur nuk ka
  shpresoj, mos fati ndonje dite na shperblen
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 14/9/2007, 09:00

  Dhe nga balli djersė gjaku
  kėrrusin faqet n’pėrvėlim
  pėrfundonin gurė, kėshtjellė
  me shumė korr sesa e mbjell
  atė vuajtje pa agim,
  tė ish pak mjaltė sė paku!
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 15/9/2007, 18:39

  besoja ne miqesine pa fund
  ne dashurine pa mbarim
  po gjithcka do djerse do mund
  pa to, eshte thjesht zhgenjim
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 16/9/2007, 10:21

  "Kurvė qenka dhe kjo jetė"
  Kėtė shprehje e lexova mbrėmė
  Miku im nė fakt kishte tė drejtė
  Por tė tillė kėtė Jetė vetė ne e bėmė...
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 16/9/2007, 11:08

  zemer, ajo qe ne beme
  nuk ka lidhje fare me ate qe lexove mbreme
  ne beme ate qe zemra na desh
  mua zemra akoma ma do, per kete e sigurt te jesh
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 16/9/2007, 18:01

  Me hapa galopantė rendim

  Duam tė arrijmė finishin sa mė parė

  Rrėzohemi, vritemi e rinisim sėrishMe hapa galopantė nė rrugėn “ e ndarė”...
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 16/9/2007, 18:41

  pesimizmi te ty ska fund
  ta thashe njehere, ne dashuri duhet mund
  kur e sigurt ne vetvete te jesh
  te premtoj qe perkrah teje do me kesh
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga triniti prej 17/9/2007, 01:08

  hyre krejt papritur ne jeten time
  pa e kuptuar u bere arsyeja e jetes sime
  si e marr per ty veprova
  dhe asgje ne kembim s'te kerkova

  dhe ti tani...tani fillon me filozofira
  e kishe te nevojshme t'mi beje gjerat me te veshtira???
  kaq te nevojshme e kishe ta diskutoje
  te pakten kete situate, nuk mundje te ma evitoje???
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 17/9/2007, 12:07

  Ne dashuri duhet Mund
  Duhet Guxim e Trimeri
  Duhet Pritje e Besnikeri
  Duhet Kjo e duhet Ajo
  Duhet Ketu e duhet Atje
  Gjithmone duhet te Japesh
  Po gje... a Merr ???
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga triniti prej 17/9/2007, 23:13

  merr fjale pa fund...dhe zhgenjime
  normalitetit i ben devijime
  humbet llogjiken dhe nuk arsyeton
  me pak fjale veten me shume e streson...

  te kerkon gjithmone nje "perse"
  te kerkon pergjigje edhe atehere kur nuk e ke
  kujdes ketu...e kujdes atje...
  e ca i gezuam kesaj te famshme "Dashurie"...???
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 19/9/2007, 12:36

  Ah tė kisha njė grimė guximi,
  do ēprangosja zemrėn e robėruar
  do ērrėnjosja njė tabu mallkimi
  unė “qė pretendoj tė jem e dashuruar”...
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 19/9/2007, 19:17

  o ju njerez, o te marre
  pse e terhiqni veten zvarre
  lereni jeten te jetoje
  edhe shpirtin te dashuroje
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 23/9/2007, 10:58

  Kush dashuroi e s'u pendua
  Se fali zemren e u mashtrua

  Pas vitesh te gjata humbet pasioni
  Perrallen e Hirushes ende e besoni ????
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 23/9/2007, 15:58

  kur dashuria rritet me zhgenjime
  ne perfundim, dalin vec mashtrime
  nese dashurine e jeton me zemer
  atehere merr kuptim ai emer

  Sponsored content

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:57