per "ate"

  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 15/5/2008, 16:54

  waw waw waw shum prekese kto pezit :P


  te dhim-shme :D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga MiLaN prej 15/5/2008, 18:50

  shkodranja_yll sot me iku
  ndaj po iki edhe une
  pa yllin prej shkodre
  me duket kot ky forum Sad
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga stavri prej 15/5/2008, 19:46

  mosssssssssssss albatrossssssssssssss qenke ende me lot ne sy si perher kuptohet

  ja the me ne fund troc eeeeeeeeeeee?/


  per ateeeeeeeeeeee dm th njonennnnnnnnnnnnnn
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 18/5/2008, 18:24

  Per ATE qe me mungon perdit
  Per ATE qe me fal gezim ne jet
  Per ATE qe kaq shume e kam prit
  Per ATE qe me do vertet :baci:
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga stavri prej 18/5/2008, 18:30

  une per vete ste du :D
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 19/5/2008, 15:17

  as une :D
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 15:53

  pranj thash mi kisso qe mos keqkuptohet ndonjeri pa dashje


  ti per ate

  une per ate
  vetem rendesi ka qe sjemi :D
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/5/2008, 17:01

  Ta dhuroj nje puthje te mire
  Nese ke deshire
  Ta dhuroj syrin tim
  Nese e mban per kujtim
  Nese e lexon e kupton
  Se kush te dashuron


  PER TY
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 17:04

  per ate qe ka shkruar
  per ate qe vertet i ndjen
  per ate qe i them
  per ate qe i them te dua

  per ate
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga kiss_today prej 20/5/2008, 08:44

  Per ATE qe me ben te fluturoj
  Per ATE qe me fal vec dashuri
  Per ATE qe zemren mua ma dhuroj
  Per ATE qe prane s'e kam tani Sad
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 20:10

  per ate qe sot se kam degjuar
  per ate qe sot se kam shijuar
  per ate qe sot me ka munguar
  per ate qe sot jam duke menduar
  per ate qe sot me ka munguar
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 22/5/2008, 22:47

  Nėse (te) shikoj
  (dua)tė them njė sekret
  (shume) te madh!
  Nėse nuk ta them (zemra ime.)
  do qahet.(po) deshte (ti?)
  ta marrėsh vesh lexo ne kllapa!
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga Vizitor prej 23/5/2008, 07:05

  Per ate qe po vuaj
  per ate qe po kerkoj
  per ate qe une lotoj
  per ate qe vetem
  Dashuroj
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga Vizitor prej 23/5/2008, 11:30

  per ate po vuaj
  per ate po mendoj
  per ate qe dashuroj
  per ate qe se mund ta harroj
  per ate me duhet te jetoj
  per ate gjithēka shkatrroj
  shkodranja_yll
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 33
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 2/6/2008, 13:06

  per ate qe deshiroj ta shoh me sy
  e te mos digjem nga malli per ty
  per ate qe po isha rreze hene
  un do hyja te dhomen tende
  per ate,,,,,
  vetem ta dish se sa te dua sdo te jetoje as 1 ore pa mu
  per ate,,,,
  Klea
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga Klea prej 29/11/2009, 22:20

  per ate

  AS VET NUK E DIJA QE TI ENDE EGZISTOJE NE ZEMREN TIME, MENDOVE SE KOHA TE KISHTE VARROSUR NE KUJTIMET E NJE DASHURIE TE SHUAR, SE KUPTOJ SE SI LOTI I ZEMRES SOT NDEZI ATO NDJENJA TE SHUARA ME KOHEN, UN QE DIKUR TE VRAVA UN TE RINGJALLA.DIKUR JU FSHEHA ASAJ QE NDJENIM NGA FRIKA E DHIMBJES POR SOT QE TE PASH SERISHT KUPTOVA QE TI JETOJE ENDE NE ZEMREN TIME. AS VET NUK E DI PSE LOTOVA KUR PASH SYT E TU TE NGULUR MBI MUA, DOJE TE ME FLISJE POR NUK MUNDE,MUNDOVA TE FSHIHJA LOTET QE TE MOS KUPTOJE SE ZEMRA PO ME CAHEJ NE DYSH NGA DHEMBJA POR ISHTE E KOT, ATO RRIDHNIN PA KUPTUAR SI UJVAR KUJTIMESH , DASHURIA ME FOLI SERISHT PERMES VESHTRIMIT TEND, NUK MUNDA TE RRIJA ME GJAT AFER TEJE SE E DIJA QE DHE NJE SEKOND DO ME CONTE DREJT PERQAFIMIT TEND, U LARGOVA, VRAPOVA SI NJE HAJDUTE QE FSHIHET NGA AJO QE NDJEN , NDERSA LOTET LANIN TROTUARET E ATIJ QYTETI QE DIKUR ISHTE STREHA JONE.........
  shkodranja_yll
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 33
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 1/12/2009, 11:08

  weeeeeeeeeeeeeeee
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga stavri prej 1/12/2009, 14:13

  per "ate".......asgje.....
  Klea
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga Klea prej 1/12/2009, 23:15

  Tė dua e panjohur

  Fjalėt pėr njė dashurie tė panjohur.Nė kėrkim tė tė panjohurės...

  Ēdo natė tė ėndėrroj edhe pse ende s’tė kam parė, apo ndoshta tė kam parė sa e sa herė dhe nuk e kam ditur qė je ti, ajo qė kėrkojė. Po nuk ka gjė, kėtė do ta mėsoj me kohė. Ne mund tė kalojmė pranė njėri - tjetrit e tė mos pėrshėndetemi apo mund tė jemi me mira kilometra larg, por kjo nuk ka rėndėsi, aspak nuk ka rėndėsi, ajo qė ka rėndėsi ėshtė se unė jam vetėm i yti dhe ti je vetėm e imja sepse kjo ėshtė vendosur e vulosur ende pa ardhur kėtu.


  Nuk ka rėndėsi, aspak nuk ka rėndėsi nėse mė duhet tė lodhem duke tė tė kėrkuar ty apo se ti duhet tė lodhėsh duke mė kėrkuar mua, ky ėshtė ēmimi qė duhet tė paguajmė pėr fitoren. E rėndėsishme ėshtė se ti mė pret dhe unė tė pres, se ti mė kėrkon dhe se unė tė kėrkojė, e rėndėsishme ėshtė se ne do ta gjejmė njėri tjetrin. Dashuria jonė dhe festa qė do tė bėjmė do tė bėjnė qė tė harrohen pėrgjithmonė ankthi i pritjes dhe ditėt e vetmisė.


  Nuk e di nė tė kam parė ndonjėherė, por e ndjej se dy zemrat tona janė takuar mes vete, janė takuar atje, tek burimi i dashurisė, tek ai burim i pashtershėm ku ēdo zemėr furnizohet me dashuri, tek burimi, atje lart.


  E di edhe njė gjė, e di se tė kam parė nė ėndėrr, shkėlqimi i fytyrės dhe flokėve tė tua nuk mė lejoi tė tė dalloja qartė fytyrėn, por unė e ndjeja se ishe ti, jo s’mund tė ishte ndonjė tjetėr. Goja jote nuk mė foli asnjė fjalė por buzėqeshja jote mė tha shumė, sa shumė !.


  E di edhe se ēdo natė shikimet tona ndeshėn, atje lartė nė qiell, nė yllin mė tė bukur,a e ke vėrejtur ndonjėherė vezullimin e rrugės qė pėrshkojnė shikimet tona, atje shikimet tona puthen, atje shikimet tona flasin

  E panjohur mė kėrko, por mos mė kėrko shumė se kėshtu mund tė pėrplasesh nė dike tjetėr para se tė mė gjesh. Mė prit por jo edhe gjatė, nėse mendon se po vonohem, nisu, do tė mė hasėsh rrugės duke ardhur tek ti


  Kujtohu, ndoshta jemi parė! Po ku se ? Ndoshta tek porta kur po hynim kėtu, nė kėtė skenė qė e quajmė JETĖ.

  Ēdo e njohur qė takojė mė bėnė tė mendojė pėr ty e panjohur.


  E panjohur s’ka rendėsi qė nuk tė njoh, unė tė dua. Ti ke diēka timen dhe unė kam diēka tėnden. Dhe atė ditė kur tė njihemi do na duket se jemi njohur gjithmonė.
  flutra
  flutra
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Mosha : 26
  Vendi : Ferizaj
  Puna : Nxenese
  Data e rregjistrimit : 09/12/2009

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga flutra prej 9/12/2009, 14:05


  Nese nje dit te kujtohem lere lotin te te
  pikoj se ti dikur e tradhtove zemren qe te
  dashuroj..pse e ndalove dashurin qe vet e
  fillove te pengoj dikush apo vet gabove do
  d'vie dita kur do te ofrohesh do t'jet
  shum von per ty kur te pendohesh per "ate" - Faqe 16 Icon_sad
  roby
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga roby prej 25/12/2009, 12:35

  femrat nga burrat tani se din as ato cfare duan se po i gjejn te gjitha pa pas nejvoje per ta-....
  Hannah
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga Hannah prej 27/12/2009, 22:09

  Sikur te perdorja te gjitha fjalte e nje gjuhe e di nuk do mjaftonte te te pershkruaj.
  I paaritshem ishe gjithnje,duke te dashur te ndjej te perjetoj plot jete nje vetmi e madhe me shoqeroi.
  Cdo gje shtyva po kish dic nuk mundja ta vonoja,ty te ngjante….po te ishe uje kur te prekja si dallge valviteshe,I pavaluar ishe…po te ishe nje vend ku do shkoja nuk kish fund,ti ishe dic I pafund..po te ish nje enderr do zgjohesha,ti ishe nje enderr qe nuk me zgjoje…
  Ti ishe si populli im gjithmone I shperngulur,ne njeren anete vinte arome mergimi,ne anen tjeter gjithnje te vinte ere dheu.Ndonjehere te ndaluan mua,ndonjehere si faj te mbarta ne qaf.
  Ti ishe sikur nje gjethe afer shtegut,sa here qe zgjatja duart me mijera te thyera kthehesha,…as regullat nuk te definuan…as kujtimet nuk kishin hapsire per ty se ne cdo vend qe shkoje ndryshe buzeqeshje,..kur te preka kuptova se nga vija dhe une,ti ishe dic qe veten ma kujtoje…
  Larg je,afer je,I permalluar nga une por sot jo, sikur nje e neserme,ndoshta as ne nje neserme,prej sot nuk di cafre mbetet,por JO ti mbetesh ngjasme si shtrati I nje ujvare…
  Tani dua cdo gje te ndryshoje,ti I pandryshuar me rin perball,ne kohen me te erret te nates jam,po te ishe nje dritez shume imte perseri ty do kerkoja,perseri me ty dovdisja perseri me ty do gjeja jete…ty nuk te haroj dot sikur nuk haroj ndalesat e mia….
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga Morena prej 28/12/2009, 18:16

  Gjendesh diku larg,
  qe as vete s'mund ta paramndoj,
  se kur do te kthehesh
  fati do ta percaktoj.

  Si mund te jetosh pa mua
  kur te mundon vetmia
  njeriu me gjysem shprese
  kur i mungon dashuria.

  Ndoshta ke gjetur dike
  per ty te mposhtur vetmine
  per te luftuar jeten
  te kujtosh dashurine.

  Te frenosh shpresen
  e nje te riu ne lulezim
  Zoti do te dhuroj
  me te madhin denim

  Ndoshta do te kthehesh
  po ku ta di i shkreti
  edhe nese vdes
  nuk behet kijameti

  Te gjitha qe i permenda
  s'jan aq me rendesi
  por desha ta sheroj
  plagen per dashuri
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga Morena prej 12/1/2010, 17:14

  Vetmia eshte zilja e telefonit
  Dhe nje ze i huaj qe kerkon dike
  tjeter
  Vetmia eshet e diela e zbrazet
  Me biseda boshe dhe pa
  diell

  Vetmia eshte te shikosh pas xhamit
  Njerez qe nxitojne ne
  mbremje
  Merzia e gjate para gjumit
  Dhe vapa ne netet pa hene

  Vetmia
  eshte te duash shume
  Dhe te mos kesh cfare te duash
  Te mos kesh kujt t'i
  falesh dy lule
  Dy fjale te mira te mos kesh kujt tia thuash

  Te jesh
  kudo i tepert, i huaj
  Mik i paftuar ne bote , hije
  Pa nje kujtim qe te
  beje te vuash
  Pa nje shprese per ate qe do vije
  Po ankthi i diteve te mia
  pa ty
  Ankthi im i perhershem
  Per te gjitha ato qe i di dhe s'i di
  -Kjo
  eshte dicka tjeter

  Minutat qe ikin ngadale-ngadale
  renduar nga ajo qe
  quhet pritje
  Renduar nga ai qe quhet mall
  Dhe qe nuk llogaritet...
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2010, 16:08

  per ate qe me rri pran
  per ate qe me ka xhan
  per ate qe shume me do
  neper enderra mos me kerko

  per ate qe pa mua nuk rri dot
  per ate me me do me shume ne bot
  per ate qe cdo mbremje per mua lut
  a mund ta di ku dreqin je fut???

  Sponsored content

  default Re: per "ate"

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/9/2019, 01:58