Personi me simpatik ne forum

  avatar
  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 21/4/2008, 21:50

  me yll jom vet edhe se lu topi :D:D:D
  shkodranja_yll
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 33
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 21/4/2008, 22:47

  puc stavri
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 23/4/2008, 12:54

  po angelo eshte me simpatiku :)
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga triniti prej 23/4/2008, 23:13

  BLOODY_ALBOZ shkruajti:per mua me simpatikja e forumit eshte e ngelet triniti :D

  ueeeee ca me kan lexu syt, ueeeeeee ca me kan lexu syt :D:D:D
  rrofsh rrofsh se na bohet qejfi :D:D:D :8)
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga triniti prej 23/4/2008, 23:13

  kiss_today shkruajti:po angelo eshte me simpatiku :)

  motra pse genje mi pse genje eeee :D:D:D
  Bardh
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Bardh prej 23/4/2008, 23:18

  triniti e ngjall forumin nė tė komunikuar.
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 24/4/2008, 16:54

  Pse me ke kundershtime ti motra? :ui: Thuaj te verteten thuj: Angelo eshte me simpatiku ketu :roll:
  avatar
  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 24/4/2008, 21:24

  :) o kiss po e di ajo moj e di qe une jam me simpatiku po sdo te tregoj se ka hall se mos me gjuaj ndonjera mua eshte xheloze dreqi:p:D:D:D:
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 24/4/2008, 21:30

  Bardh shkruajti:triniti e ngjall forumin nė tė komunikuar.
  mese e drejte kjo


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 25/4/2008, 10:03

  Shume dakord me Bardhin dhe Gishtezen :)
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Vizitor prej 25/4/2008, 11:06

  angelo-nero leri te tjeret te"te lavdrojne se nuk do jesh aq
  simpatik sa hiqesh ,,, por ndoshta do jesh shum i shemtuar
  Bardh
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Bardh prej 25/4/2008, 17:06

  kiss_today shkruajti:Shume dakord me Bardhin dhe Gishtezen :)

  Po kiss po as ti dhe gishteza nuk ja lėshoni rrugėn trinitit. Jeni yje tė forumit...:roll:

  Ndoshta unė e kam tepruar nė ca raste, por deshta t'i tregoj dikujt nė kėtė forum se di edhe shaka tė tepruara...

  Por kėto shaka nuk do zgjasin shumė sa i pėrket meje.

  Shkak ishte dikush qė pėrmes mesazhit pv mė ka ngacmuar.

  Kaloni mirė, dhe tė kėrkojė falje kiss dhe ndokujt tjetėr nėse sadopak ju kam ofenduar. :zyze:
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 25/4/2008, 17:21

  boooooooooooooooooooooooooo

  une per vete sdi gje se kush eshte

  jam ne dyshime

  me mire askush theme une
  avatar
  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 25/4/2008, 20:29

  ALEX shkruajti:angelo-nero leri te tjeret te"te lavdrojne se nuk do jesh aq
  simpatik sa hiqesh ,,, por ndoshta do jesh shum i shemtuar

  ALEX se vetem per kte hyra sot se skisha ndermend te replikoja se skisha nerva por po te sqaroj me dy fjal qe her tjeter te kesh kujdes kur te flasesh
  une jam me i shemtuari botes shoku dhe ty ska cte hyn ne xhep kjo gje nese une e them ate qe kam thene e them per shaka dhe te gjith ktu e dine se me njohin mir duke filluar qe nga kiss tirniti stavri no-one enya gishteza dhe shkodrania me morenen e blerten mepak fjal te gjith kta qe replikojn megjithse sbesoj se me njohin me kte emer se kush jam po trecerekun e ktyre i kam shoke dhe ne jeten e perditshme une qe kshu her tjeter mati mir fjalet kur i nxjerr mos i fut hundet kudo mos na bej tipin e shkathet se skam nerva te merrem me njeri NE RREGULL TI ORE I RENI NGA QELLI DHE E MBYLLIM KTU KTE MUHABET SE SKAM NDERMEND TE DHJES FORUMIN
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 25/4/2008, 21:54

  aman dhe ju se kto shkrime jane.......
  un per vete sdi se per cilin te them se veq shkrime shohim dhe jo surratat e njeri=tjetrit
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 26/4/2008, 11:41

  Angelo , yll, te njohim o lal te gjithe dhe e dime qe e ke me shaka, edhe pse ne fakt per mua, s'e luan topi, qe je me ylli i forumit (K), por Alex nuk te njeh e nuk e dinte. Ndaj lerini zenkat.
  Bardh, mua personalisht nuk me ke ofenduar. Shakate i pranojme si te tilla kur nuke tejkalojne masen dhe me mua, ate mase nuk e ke tejkaluar. Te pershendes :)

  PS: per Angelon :8) :hart: :puc: kuss :baci: :laj: :ino: :lov:
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Vizitor prej 26/4/2008, 12:06

  pa ju ngel qef .une jom :zyze: :D :D
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 26/4/2008, 18:51

  asnjeeeeeeeeeeeeeeeeee

  nuk besoi te ket asnje simpatik ktu
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 26/4/2008, 20:48

  ashtu them dhe une
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 26/4/2008, 20:51

  rrofsh per bashkpunimin blerta

  une thjesht dhash mendimin time sma ha mendja se do me paragjykoni shume se pak e di qe po
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 26/4/2008, 21:59

  une? aspak yllo :8)
  avatar
  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 26/4/2008, 22:36

  blerta thua ska ti se sme ke pare mua se sa simpatik jam prandaj
  i zi si nata dhembet nje po nje jo nje ndoshta si shkoll nate syte njeri shikon ne veri tjetri jug perendim po mbaj syze seksi ama nuk me dallohen pak topall dhe cik i paralizuar :)
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 29/4/2008, 15:34

  O stavri Sad pse as mua s'me quan sadopak simpatike ti ???SadSad
  Angelooooooo :baci:
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 29/4/2008, 15:56

  **angelo-nero** shkruajti:blerta thua ska ti se sme ke pare mua se sa simpatik jam prandaj
  i zi si nata dhembet nje po nje jo nje ndoshta si shkoll nate syte njeri shikon ne veri tjetri jug perendim po mbaj syze seksi ama nuk me dallohen pak topall dhe cik i paralizuar :)


  aty me rriiiii sa sexyyy lum ajo qe te paska meee:P
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 29/4/2008, 16:29

  Une e kam une e kam unaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D

  Sponsored content

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:57