Binjaket kineze kane dy baba te ndyshem

  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Binjaket kineze kane dy baba te ndyshem

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 28/11/2007, 19:50

  Binjaket kineze kane dy baba te ndyshem 1481719539_1999988334_tweeling
  Nje burre Kinez don te ndahet nga gruaja e vet pasi zbuloi qe ai eshte babai i njeri prej binjakeve qe priste. Kjo eshte dicka e rralle kur behet fjale per binjake


  Burri nga qyteti Nanking Kine i pati ra ne sy qe midis femijeve kish nje ndyshim te madh.Femija qe lindi i pari ishte me i madh se i dyti .Ai filloi te kete paramendime kur u provua se femijet nuk kishin te njejte grup gjaku dhe femijet gjithashtu nuk ngjanin fare me njeri-tjetrin.Pas nje DNA-test u pa qe ai ishte babai i femijes se pare.Sipas mjekeve dicka e tille eshte e vecante por jo e pamundur duke ditur qe sperma e nje burri 72 ore mund te "jetoje" ne trupin e femres.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

   Ora ėshtė 23/9/2019, 01:55