Kendi i femijeve

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ridefault  Lajmėrim:  Komunikimi me fėmijė 15Vizitor3930Shiko mesazhin e fundit prej 4/4/2009, 19:29
nga Klea
Asnjė mesazh i ridefault  Lajmėrim:  Per Diellzen 1, 235**GISHTEZA**4380Shiko mesazhin e fundit prej 25/3/2009, 11:53
nga Xha Ademi
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault  Lajmėrim:  LIBRI ELEKTRONIK 0**GISHTEZA**2648Shiko mesazhin e fundit prej 1/10/2008, 20:05
nga **GISHTEZA**
Asnjė mesazh i ridefault  Ngjitės  DIELLZA I MUNGON SHKOLLĖS 1, 225Xha Ademi1810Shiko mesazhin e fundit prej 8/12/2007, 10:49
nga Xha Ademi
Asnjė mesazh i rishok   Rritja me muzike 0**GISHTEZA**372Shiko mesazhin e fundit prej 15/1/2010, 18:51
nga **GISHTEZA**
Asnjė mesazh i ridefault   Mosha kur duhet tė fillojnė tė lexojnė fėmijėt? Gjashtė muaj 2**GISHTEZA**692Shiko mesazhin e fundit prej 20/12/2009, 21:39
nga **GISHTEZA**
Asnjė mesazh i ridefault   Brazil, operohet femija me 40 gjilpera ne trup 1**GISHTEZA**341Shiko mesazhin e fundit prej 20/12/2009, 21:14
nga >> TeLi <<
Asnjė mesazh i ridefault   Fėmijėt e mijėvjeēarit tė ri, sa tė ndryshėm 1**GISHTEZA**470Shiko mesazhin e fundit prej 20/12/2009, 21:14
nga **GISHTEZA**
Asnjė mesazh i rihop   ejani te flasim si femij te vegjel 1, 2, ... , 8, 9220``Blerta``6353Shiko mesazhin e fundit prej 6/10/2009, 09:12
nga **GISHTEZA**
Asnjė mesazh i ridefault   Keshilla mbi gjumin 1**GISHTEZA**1157Shiko mesazhin e fundit prej 7/9/2009, 19:58
nga **GISHTEZA**
Asnjė mesazh i ridefault   Londer, nje femije fillon te flase pas 10 vjet heshtje 6**GISHTEZA**832Shiko mesazhin e fundit prej 31/8/2009, 19:32
nga skifter
Asnjė mesazh i ridefault   Gruaja sjell ne jete tetenjake 5**GISHTEZA**450Shiko mesazhin e fundit prej 12/2/2009, 13:55
nga stavri
Asnjė mesazh i ridefault   Keshilla per Femijet prej 0-12 Muajsh. 5**GISHTEZA**3470Shiko mesazhin e fundit prej 10/2/2009, 16:01
nga **GISHTEZA**
Asnjė mesazh i ridefault   Suri Kruiz, fėmija mė e pasur e botės 3**GISHTEZA**777Shiko mesazhin e fundit prej 21/11/2008, 14:56
nga skifter
Asnjė mesazh i ridefault   Dhoma e bebit 5alinos1841Shiko mesazhin e fundit prej 4/8/2008, 15:07
nga alinos
Asnjė mesazh i ridefault   » Fėmijėt e parė janė mė tė zgjuar 2**GISHTEZA**679Shiko mesazhin e fundit prej 19/2/2008, 11:02
nga **GISHTEZA**
Asnjė mesazh i ridefault   Plazh per femijet- Beni kujdes! 1Loresa1091Shiko mesazhin e fundit prej 7/7/2007, 11:28
nga **GISHTEZA**
Asnjė mesazh i ridefault   vjersha per femije 7**GISHTEZA**2964Shiko mesazhin e fundit prej 3/7/2007, 13:38
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   Video lojėrat bėjnė fėmijėt e trashė dhe agresiv 8**GISHTEZA**648Shiko mesazhin e fundit prej 23/6/2007, 09:52
nga Andi_
Asnjė mesazh i ridefault   Libra per femije 6Naki3259Shiko mesazhin e fundit prej 23/6/2007, 01:19
nga bluu
Asnjė mesazh i ridefault   Kenge per femije 4**GISHTEZA**4358Shiko mesazhin e fundit prej 16/6/2007, 19:10
nga enya
Moderatorėt
Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė 3/7/2020, 20:30