Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Njoftimi per Miss ne BENELUKS

  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Njoftimi per Miss ne BENELUKS

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 22/4/2011, 08:09

  Je e bukur dhe e apasionuar pas botės sė modės?

  Mendon qė hiret e tua e pėrfaqėsojnė denjėsisht bukurinė shqiptare ? Atėherė mos hezito tė provosh shansin!

  Gazeta “Albania” njofton tė gjithė bukuroshet shqiptare nė Beneluks se kanė filluar pėrgatitjet pėr realizimin e spektaklit tė madh.

  Ftohen tė gjitha vajzat qė dėshirojnė tė marrin pjesė nė kėtė spektakėl bukurie tė kontaktojnė sa mė parė me redaksinė e “Albania” pėr procedurat e regjistrimit.

  Tė gjitha bukuroshet shqiptare qė dėshirojnė tė bėhen pjesė e kėtij evenimenti

  janė tė lutura tė dėrgojnė 2 fotografi si dhe tė dhėnat personale


  Pėr vajzat fituese do tė ketė ēmime, surpriza, sigurime pjesėmarrje nė spektaklet e tjera kombėtare dhe ndėrkombėtare.
  Albania

  Tel/fax:028301401

  info@albaniainfo.be

  missalbaniabenelux@gmail.com  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

   Ora ėshtė 12/7/2020, 11:42