Libri i fundit i Dan Brown do tė bėhet film

  Share
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 29
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Libri i fundit i Dan Brown do tė bėhet film

  Mesazh nga sandra prej 7/3/2010, 15:18

  Pas librave “Engjėj dhe Djaj” dhe “Kodi i Da Vinēit”, edhe libri tjetėr i Dan Brown, ai i titulluar “Simboli i humbur” do tė bėhet film.
  Skenografia do tė jetė e Steven Knight, autor i “Kronika te Narnias”, pėr “Columbia Pictures”.
  Tom Hanks, i cili e ka interpretuar rolin e profesorit Robert Langdon nė dy filmat e parė, do tė luajė sėrish rolin kryesor nė film, sikundėr edhe Ron Howard nė regji.

   Ora ėshtė 20/11/2018, 22:27