Kujtimet.......

  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Kujtimet.......

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 30/6/2010, 19:27

  Nje dite nje femije me pyeti:
  C'fare ke ne dore?" dhe une iu pergjigja:
  "Kujtime.." Atehere me pyeti: "C'fare jane kujtimet?"
  Une: "Momente te bukura qe nuk kthehen me"
  Keshtu ai me pyeti: "Pse i shtrengon aq forte?"
  Une iu pergjigja: "Sepse jane e vetmja gje.....qe me ka mbetur nga ai/ajo...


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:56