Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+25
I_wonder_why
elhamiu
Ardhmeria
Eagle Eye
Nastradin Hoxha
Besa
Klea
Albahit
Morena
skifter
shqiponja
Erisel
sy zeza
Dona
alinos
MONDI
**GISHTEZA**
shaban cakolli
MiLaN
triniti
Dark_Angel
``Blerta``
stavri
akili
shkodranja_yll
29 posters

    >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    avatar
    Vizitor
    Vizitor


    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga Vizitor 13/6/2008, 05:26

    C'far ka ndodh me keta te dy lart :folim:

    edhe shiu qe ra ne oret e para te mjesit yyyyyyy c'far bubullimash :affraid:
    ``Blerta``
    ``Blerta``
    moderator
    moderator


    Numri i postimeve : 3352
    Mosha : 39
    Vendi : london
    Loisirs : ca esht kjo me?:D
    Data e rregjistrimit : 03/06/2007

    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga ``Blerta`` 13/6/2008, 06:43

    morena se di :folim:



    me ben pershtypje keto lart se me jan dukur shok te mire
    triniti
    triniti
    Admin
    Admin


    Numri i postimeve : 3390
    Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
    Puna : realiste :D:D:D
    Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
    Data e rregjistrimit : 28/05/2007

    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga triniti 13/6/2008, 09:47

    PORTUGAL shkruajti:
    triniti shkruajti:me ka be shume pershtypje kjo replika ketu siper...
    a je mire o???
    degjenerim i forumit??? pse e frekuento atehere???
    sa per profilin tonin e kishim edhe pa na dhene leje ti...

    ah po me ka be pershtypje dhe nje gje tjeter...
    kjo deshira e papare dhe e pakuptueshe e disave qe problemet e tyre personale mundohen tia shkarkojne te tjerve se ndoshta u duket se u lehtesohet me shume jeta...

    phfffff


    e dija qe ky profil perfaqesonte ate qe e ka hap dhe jo te ishte prone private ku gjithkush fut hundet...
    pse e frekuento??? pyetje e bukur... e cuditshme qe nuk me ke tregu rrugen edhe ti si ca shoke te tute... ose e ke bere po me shume stil...
    sa per ate tjetren... me duket se u shpreha qarte se per cfare e quajta te degjeneruar... dhe ska te beje fare me problemet personale... nejse
    me e pakta qe mund te prisja ndodhi "replika nga ty"...
    dhe here tjeter nqse une nuk jam i qarte me ate ca shkruaj pyet para se te replikosh te pakten me ata qe i konsideron shoke chati :D
    hajd ciao

    si ishte ky muabeti i stilit mo si??? se jam cik e ngathet une dhe spara i kuptoj ca gjera...
    ajo me e pakta qe prisje, dmth replika nga une, ndodhi posi sepse nuk kishte si mos ndodhte, besoj se pas gati 2 vitesh e kishe kuptuar tashme qe mua pergjithesimet nuk para me ngjisin shume, heres tjeter e ke me ke e ke , drejtohu personit ne fjal mos ec ketu e te flasesh ne "vija te pergjithshme" me ate shprehjen " ja admina ku e keni profilin" ca dmth kjo???
    mu ne fakt sme zite gjumi naten si e si te fusja hundet ne profilin tend, phfff apo ceshte profili ktu... rendesi kombetare eee???
    si do te vinte ty te vija une ke forumi yt e te thosha ca beni o popull ne kete forum te degjeneruar se nuk ja vlen te rrish ketu se kta adminat e forumit jane njerez jo me dy po me 3 mije ftyra???

    nqs nuk je i qarte as vete se si te shkruash heres tjeter mos shkruaj fare...
    per sa i perket atij konsiderimit te shokut te chatit , me duket se , te pakten ty, te kam konsideruar nje cik me shume se thjesht shoku chati, duke marr parasysh qe te kam ftuar edhe ne shtepine time, por me sa shoh keto detajet e vogla te jetes se pergjithshme per ty nuk paskan rendesi... si gjithe te tjerat....

    hajt shnet " o shoku chatit "

    uhh se desh harrova... e di ca te le te kuptosh ti me kete qe sapo bere???
    qe jo vetem nuk u jep peshen e duhur gjerave, por edhe qe gjithe kete zhurem e bere per te terheq anetaret ke forumi yt, eee si thua i rash ne shenje eee???
    MiLaN
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi


    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga MiLaN 13/6/2008, 18:23

    triniti shkruajti:ajo me e pakta qe prisje, dmth replika nga une, ndodhi posi sepse nuk kishte si mos ndodhte, besoj se pas gati 2 vitesh e kishe kuptuar tashme qe mua pergjithesimet nuk para me ngjisin shume, heres tjeter e ke me ke e ke , drejtohu personit ne fjal mos ec ketu e te flasesh ne "vija te pergjithshme" me ate shprehjen " ja admina ku e keni profilin" ca dmth kjo???
    mu ne fakt sme zite gjumi naten si e si te fusja hundet ne profilin tend, phfff apo ceshte profili ktu... rendesi kombetare eee???

    atehere me aq pak gjera sa di une... te profili i nje useri mund te hyje vetem admin... dhe meqe une nuk e di se kush e kishte bere ate nderhyrje e thashe ne pergjithesi, dhe ti e dashur nuk ke pse kercen direkt nqse nuk e ke bere ti ate per te cilen jam acaru une... po ta dija do ja thoja personit ne fjale ashtu sic te thashe ty ato qe te thashe...
    profili rendesi kombetare nuk ka lal... po perderisa thuhet "profili yt" dmth se eshte dicka personale qe nuk duhet te preket Sad

    triniti shkruajti:si do te vinte ty te vija une ke forumi yt e te thosha ca beni o popull ne kete forum te degjeneruar se nuk ja vlen te rrish ketu se kta adminat e forumit jane njerez jo me dy po me 3 mije ftyra???

    nqse do existonin keto budallalleqe ec e thuje me ze te larte lal... dhe eshte gje e fundit te ciles i frikem ne kete bote virtuale... qe dikush do me shaje forumin pffffffffffff

    triniti shkruajti:nqs nuk je i qarte as vete se si te shkruash heres tjeter mos shkruaj fare...

    qartesine e kam per ty lal sepse zor te me kesh kuptu se ca kam desh me then po nejse...

    triniti shkruajti:per sa i perket atij konsiderimit te shokut te chatit , me duket se , te pakten ty, te kam konsideruar nje cik me shume se thjesht shoku chati, duke marr parasysh qe te kam ftuar edhe ne shtepine time, por me sa shoh keto detajet e vogla te jetes se pergjithshme per ty nuk paskan rendesi... si gjithe te tjerat....

    per kte u sqaruam ne tel... dhe nuk ishte e nevojshme ti thoje sepse nuk harroj per fort kollaj une Sad gjithsesi...

    triniti shkruajti:uhh se desh harrova... e di ca te le te kuptosh ti me kete qe sapo bere???
    qe jo vetem nuk u jep peshen e duhur gjerave, por edhe qe gjithe kete zhurem e bere per te terheq anetaret ke forumi yt, eee si thua i rash ne shenje eee???

    nuk e di pse duhet te beja kaq shume zhurme per ti terheq robt aty ku thua ti... kur ka menyra te tjera... dhe mos harro qe aq shume ma ndjen per ate forum... saqe ishe ti ajo qe me pengove ta fshija fare (nqse te kujtohet)... pastaj si mund ta mendosh nje gje te tille kur shumica e ketyre qe jan ketu jan dhe atje Sad

    aq shume me ka bere pershtypje kjo saqe nuk di ca tju them

    SQARIM: fjala degjenerim nuk eshte fjale ofenduese njerez...
    degjenerim = merr per keq... merr rruge te keqe...

    dhe une mendoj se po te vazhdojn te ndodhin gjera te tilla ketu... ne mos nuk ka degjeneruar akoma... drejt asaj rruge eshte Sad
    avatar
    Vizitor
    Vizitor


    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga Vizitor 14/6/2008, 06:58

    Keto shkrimet ketu Sad Sad
    avatar
    Musafir
    Vizitor


    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga Musafir 14/6/2008, 12:29



    me beren pershtypje disa gjera se kadal dal dalin ne shesh te gjitha gjerat :ne qef:

    avatar
    Vizitor
    Vizitor


    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga Vizitor 14/6/2008, 16:10

    Asgje per momentin :D :D
    MiLaN
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi


    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga MiLaN 14/6/2008, 16:15

    heshtja e njones Sad
    avatar
    Vizitor
    Vizitor


    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga Vizitor 14/6/2008, 16:18

    PORTUGAL shkruajti:heshtja e njones Sad
    :puc: mos qaj
    avatar
    Musafir
    Vizitor


    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga Musafir 14/6/2008, 17:32

    triniti shkruajti:
    PORTUGAL shkruajti:
    triniti shkruajti:me ka be shume pershtypje kjo replika ketu siper...
    a je mire o???
    degjenerim i forumit??? pse e frekuento atehere???
    sa per profilin tonin e kishim edhe pa na dhene leje ti...

    ah po me ka be pershtypje dhe nje gje tjeter...
    kjo deshira e papare dhe e pakuptueshe e disave qe problemet e tyre personale mundohen tia shkarkojne te tjerve se ndoshta u duket se u lehtesohet me shume jeta...

    phfffff


    e dija qe ky profil perfaqesonte ate qe e ka hap dhe jo te ishte prone private ku gjithkush fut hundet...
    pse e frekuento??? pyetje e bukur... e cuditshme qe nuk me ke tregu rrugen edhe ti si ca shoke te tute... ose e ke bere po me shume stil...
    sa per ate tjetren... me duket se u shpreha qarte se per cfare e quajta te degjeneruar... dhe ska te beje fare me problemet personale... nejse
    me e pakta qe mund te prisja ndodhi "replika nga ty"...
    dhe here tjeter nqse une nuk jam i qarte me ate ca shkruaj pyet para se te replikosh te pakten me ata qe i konsideron shoke chati :D
    hajd ciao

    si ishte ky muabeti i stilit mo si??? se jam cik e ngathet une dhe spara i kuptoj ca gjera...
    ajo me e pakta qe prisje, dmth replika nga une, ndodhi posi sepse nuk kishte si mos ndodhte, besoj se pas gati 2 vitesh e kishe kuptuar tashme qe mua pergjithesimet nuk para me ngjisin shume, heres tjeter e ke me ke e ke , drejtohu personit ne fjal mos ec ketu e te flasesh ne "vija te pergjithshme" me ate shprehjen " ja admina ku e keni profilin" ca dmth kjo???
    mu ne fakt sme zite gjumi naten si e si te fusja hundet ne profilin tend, phfff apo ceshte profili ktu... rendesi kombetare eee???
    si do te vinte ty te vija une ke forumi yt e te thosha ca beni o popull ne kete forum te degjeneruar se nuk ja vlen te rrish ketu se kta adminat e forumit jane njerez jo me dy po me 3 mije ftyra???

    nqs nuk je i qarte as vete se si te shkruash heres tjeter mos shkruaj fare...
    per sa i perket atij konsiderimit te shokut te chatit , me duket se , te pakten ty, te kam konsideruar nje cik me shume se thjesht shoku chati, duke marr parasysh qe te kam ftuar edhe ne shtepine time, por me sa shoh keto detajet e vogla te jetes se pergjithshme per ty nuk paskan rendesi... si gjithe te tjerat....

    hajt shnet " o shoku chatit "

    uhh se desh harrova... e di ca te le te kuptosh ti me kete qe sapo bere???
    qe jo vetem nuk u jep peshen e duhur gjerave, por edhe qe gjithe kete zhurem e bere per te terheq anetaret ke forumi yt, eee si thua i rash ne shenje eee???
    Po marr si kuote tere tekstin ne menyre qe mos ti ike temes.
    Nuk dua te behem i menquri ketu por disa gjera shof se jane me tendence.
    PORTUGAL jam 100% i bindur se ke shume njohuri per administrimin e nje php sistemi andaj nuk ke te drejte te thuash adminat po hyne ne profilin e anetarit sepse kjo gje eshte fare e pamundur fare lal.
    Admin kur futet ne profilin e userit atehere useri ska gjasme te futet me ne llogarin e tije me ate pasword (kod) sepse se pari admin duhet te thej kodin qe te futet ne profilin e userit. Perveq kesaj ne panelin e administrimit tek security cdo prekje nga ana a admin regjistrohet dhe aty eshte pasqyra cili admin ose cili user me te drejte qasje ne panel ka kontrolluar ose edituar account te userit.
    Kam rrespekt per ty PORTUGAL ( partnero) por nuk besoj se nuk ke ndonje tendence apo thjesht dikush eshte therr ne sy ketu.
    Nuk jeton askush nga posti i ketij forumi as nuk merr leke une qe ne fillim kam thene nese dikush eshte i padeshiruar thuane me emer dhe shkurt mos njollosni tjeret.
    Ky ishte nje sqarim dhe po e ve si pike : Asnje admin nuk mund te futet ne account te userit pa ja nderruar paswordin dhe qendroj pran kesaj dhe ti shume mire e di kete PORTUGAL.
    stavri
    stavri
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi


    Numri i postimeve : 5787
    Vendi : verdall anej kenej
    Data e rregjistrimit : 24/06/2007

    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga stavri 14/6/2008, 18:59

    PORTUGAL shkruajti:degjenerimi i ketij forumi...
    dikujt i teket e ben ban nje person per arsye personale...
    ben ban nje person per gjera qe i ka bere ne prv qe nuk duhet te ndodhe...
    fusin hundet ne profilin e nje useri qe nuk duhet te ndodhe...
    si mund te jemi te sinqerte nqse ketu nuk respektohet useri...
    mire e tha stavri... dhe mua po me ben pershtypje tashme... rikthimi im...
    nari tani do te te beje pershtypje zhdukja perseri...
    merreni o admin e keni plotesisht tuajin profilin tashi...


    degjenerim mos e quaj lale sepse nuk eshte degjeneruar akoma mos na fute te gjithve ne nje thes aman

    ata qe e degjeneroin cik jan disa persona ktu te cilet jane administrator qe bejen sikur jane te ndershem ne kulem por te cilet jan cop cop sepse nuk arrijen dote te arrijen qellimet e tyre dhe bejen kto veperime

    por jo te gjith adminet vec njoni i bo kto budalliqe
    MiLaN
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi


    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga MiLaN 14/6/2008, 19:22

    Naki... nuk di te ndryshojne te dhena te accountit vete me magji lale... po i dhe shpjegim kesaj te jam plotesisht te drejte...
    ne profilin tim dicka ka ndryshuar ndaj dhe jam revoltuar...
    mos me thuaj qe e kam ndryshu vete e nuk e mbaj mend sepse une nuk mbaj mend vetem kur pi... dhe na ato raste kur pi... fle gjume...
    une mund te mos di asgje Naki... po nje gje sapo e provova... qe te dhenat e userit i nderroka sipas qejfit Admini... nejse
    une po e moderoj menyren e te shprehurit dhe po ju them...
    nuk dua ti fus te gjithe ne nje thes... por po ju them.... per shkak te dikujt qe fut hundet kudo... ky forum po degjeneron...
    me falni vetem per menyren se si jam shpreh :)
    kaloni mire
    stavri
    stavri
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi


    Numri i postimeve : 5787
    Vendi : verdall anej kenej
    Data e rregjistrimit : 24/06/2007

    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga stavri 14/6/2008, 19:26

    a ta boft5 hallall portugal tashme po qe je shprehur

    ke shume te drejt lal qe reagon ne ket menyr sepse te eshte cenuar e drejta jote si antar i lire qe je

    ja kjo eshte pershtypja e dites qe pse dikush ktu bone kto lojera dhe
    madje pse dreqin bene sikur eshte prona e vet gjithcka dhe si le te drejten autorit kryesor
    MiLaN
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi


    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga MiLaN 14/6/2008, 19:30

    Naki shkruajti:Kam rrespekt per ty PORTUGAL ( partnero) por nuk besoj se nuk ke ndonje tendence apo thjesht dikush eshte therr ne sy ketu.

    nuk kam vene ne dyshim asnjehere respektin e askujt... dhe une kam respekt per ju... dhe nuk kam ne plan te prish shoqerine per keto budallalleqe... po per derisa rrime ketu... te rrime sic eshte per te ndenj apo e kam gabim...
    une kot nuk po flas... dicka ka ndodh qe u revoltova...
    nga dikush kam mesuar nje gje te vlefshme... gjerat ketu te mos i transmetoj jashte... ne jemi njohur perpara se te beheshim anetar te ketij apo atij forumi ndaj dhe ajo qe ndodh ketu ngelet ketu... e jashte botes virtuale jemi miq si gjithmone... ju flm :)
    avatar
    Vizitor
    Vizitor


    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga Vizitor 15/6/2008, 09:11

    Asgje
    avatar
    Musafir
    Vizitor


    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga Musafir 15/6/2008, 10:06

    :8) kjo me larte :8)
    stavri
    stavri
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi


    Numri i postimeve : 5787
    Vendi : verdall anej kenej
    Data e rregjistrimit : 24/06/2007

    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga stavri 15/6/2008, 13:44

    me bere pershtypje sot

    qe dhe ky forum u be prona e administratorve dhe askush smund tua prek pronen ktyre

    ka qene shume i liri tashme u bo prone private si ne disa forume te tjer
    shaban cakolli
    shaban cakolli
    Pena e arte
    Pena e arte


    Numri i postimeve : 4940
    Data e rregjistrimit : 01/06/2007

    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga shaban cakolli 15/6/2008, 16:22

    privatizimi vėllaqko,ėshtė kohė modernizimi tash,por mos u merakos,fundja mund tė kėrkosh pjesėn tėnde edhe ligjėrisht....
    ``Blerta``
    ``Blerta``
    moderator
    moderator


    Numri i postimeve : 3352
    Mosha : 39
    Vendi : london
    Loisirs : ca esht kjo me?:D
    Data e rregjistrimit : 03/06/2007

    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga ``Blerta`` 16/6/2008, 11:03

    asgje.........
    avatar
    Vizitor
    Vizitor


    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga Vizitor 16/6/2008, 12:27

    mua po me beri pershtypje por nuk e them
    avatar
    Vizitor
    Vizitor


    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga Vizitor 16/6/2008, 18:06

    Car me boni pershtypje ,prit i her te menohem

    heeeeeeee a po nje cune qe thyvi qafen se ishte tu pa fundin tim qe e kisha te gjat shum :x jo per gjo nuk me teproj copa :D
    stavri
    stavri
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi


    Numri i postimeve : 5787
    Vendi : verdall anej kenej
    Data e rregjistrimit : 24/06/2007

    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga stavri 16/6/2008, 18:12

    kjo mirenda qe paska ardh e re ne forum dhe sna paska pershendet

    mire se na erdhe miranda
    triniti
    triniti
    Admin
    Admin


    Numri i postimeve : 3390
    Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
    Puna : realiste :D:D:D
    Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
    Data e rregjistrimit : 28/05/2007

    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga triniti 16/6/2008, 18:15

    nje replike ktu me siper ... me sa duket nuk paska kuptu asgje phffff, nejse
    stavri
    stavri
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi


    Numri i postimeve : 5787
    Vendi : verdall anej kenej
    Data e rregjistrimit : 24/06/2007

    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga stavri 16/6/2008, 18:16

    dhe une nje replik ktu siper qe cfare te kuptoi?
    avatar
    Vizitor
    Vizitor


    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga Vizitor 17/6/2008, 07:13

    Asgje per momentin :D :D

    Sponsored content


    ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora ėshtė 17/5/2024, 07:51