Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Tregime te ndyshme

    **GISHTEZA**
    **GISHTEZA**
    Founder & Administratore


    Numri i postimeve : 3718
    Vendi : andej ,kendej
    Data e rregjistrimit : 27/05/2007

    Tregime te ndyshme Empty Tregime te ndyshme

    Mesazh nga **GISHTEZA** 5/6/2007, 10:54

    Nuk eshte e detyrueshme te jesh poet per ti shkruajtur dashurise ketu mund te veni historite e juaja personale
    Tironsi
    Tironsi
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 264
    Vendi : duke fituar €€€€€€€
    Puna : e di vete !!!!
    Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
    Data e rregjistrimit : 15/08/2007

    Tregime te ndyshme Empty Re: Tregime te ndyshme

    Mesazh nga Tironsi 15/8/2007, 23:32

    ROMEO E JULIETE (shqipetare)

    Per here te pare rashe ne gjurme te faqeve shqipetare. dhe rastesisht futem ne chat ne nje forum.Midis shkrimesh e bisedash te tjera , me beri pershtypje , vecanerisht nje pseudonim paksa i vecante:"E....". Nuk kisha shume kohe qe kisha hapur nje adrese hotmail. Dhe ne chat e siper i kerkova nese kishte mundesi te dilte nga chati dhe te bisedonim ne MSN. Pranoi. Te them te drejten, po beja shume kohe qe jetoja ne ate shtet , dhe per mua ishte hera e pare qe po bisedoja me nje vajze shqipetare.
    Cfare me pelqeu ?!
    Ciltersia. Sinqeriteti.
    Dhe ajo jetonte ne nje shtet fqinj. Ne fillim nuk mendoja per asgje tjeter , thjesht nje bisede ne MSN. Me pas lidhem dhe videot dhe kur e pashe "rashe brenda".
    Nuk beja dot hap me tej. Vazhduam keshtu per muaj me radhe.
    Une erdha ne Shqiperi dhe lidhjet i vazhdonim nepermjet MSN. Mendoja se kishte lindur dicka ne mes nesh. Te dy e kishim kuptuar, por me duket se te dy kishim "ngecur" e nuk e thonim dot.
    Nje dite ajo me thote se do kthehej me pushime. Per mua ishte e pabesueshme. Nuk e dija nese do te takoheshim. E ftova per kafe nese do kishte pak kohe te lire kur te vinte. Dhe "torturat" me te medhaja ishin kur me thoshte " te shohim, kismet". Imagjinata ime nuk kishte te sosur. Deri ne detaje.
    Nje nate me MSN folem gjate. Treguam shume hollesira. Dhe se fundmi erdhi nje cast i shume pritur kur iu shprehem njeri - tjetrit. Me thote dhe daten kur do te vinte ne Shqiperi.
    Dola dhe e prita ne Aeroport. O Zot. Ishte akoma me e bukur nga c'e mendoja , dhe akoma me e bukur se c'e kisha pare ne kameran e MSN. Isha gati ti hidhesha siper dhe ta mbysja me puthje. Por dhe njerezit e saj kishin dale ta prisnin . E ne u mjaftuam me nje buzeqeshje dhe nje puthje sekrete.
    Pas dy ditesh bie telefoni. E marr dhe flasim
    Nje ze i embel me linte takim ne ora 18. Nxitova te behem gati. Pas kaq kohesh do te takoheshim.
    Bleva nje karafil, se mendova se i pershtatej momentit. U takuam pak metra larg shtepise se saj. Ajo hipi ne makine e per pak caste nuk folem. U pame ne sy( o Zot sa sy te bukur kishte). Syte folen me shume. Ato thane gjithcka.
    Pastaj u puthem ne dy faqe. Dhe me tha :- Une jam...
    Nuk folem gjate aty, por u larguam.
    Per te mbajtur premtimin, ndalova ne nje lokal per kafe.
    Ajo nuk po zbriste nga makina.
    -Kafen e pime me vone , me tha. Une te deshiroj. Te kam enderruar.
    -Dhe une te kam enderruar,- i thashe por..... Mos eshte akoma heret dhe nuk jemi menduar mire.
    - Jo ,- me tha, une jam menduar dhe mezi te kam pritur.
    Ikem qe aty pa pire kafene. Ndaluam ne nje motel dhe beme dashuri si te cmendur.. E paharrueshme!!!!!!!!
    U takuam shpesh ne ato dite pushimesh.
    Dhe cdo here ishte si hera e pare. Nje dashuri me aq zjarr ! E doja dhe e deshiroja ne cdo moment. E pabesueshme per te dy. Por ne vazhduam.
    Pushimet mbaruan shpejt. Sa shpejt. Te dy ikem nga Shqiperia.
    I premtova se do te shkoja dhe ta takoja atje. Por nuk munda ta mbaj premtimin. Gjithesesi ( i kerkova falje, pasi i shpjegova arsyet) vazhduam ti mbanim lidhjet. Me telefon dhe MSN. Nuk e takova dot gjithe vitit, derisa erdhen pushimet e tjera. U duk sikur u "ftohem" pak.
    Por a mbaron dashuria me kaq ????!!!!!! JOOOOOOO.
    U takuam perseri ne Shqiperi. Prape beme dashuri si te cmendur. Nuk me besohej qe do e takoja prape, por...
    C' nuk do te beja qe ta kisha prane meje gjithnje.
    E DUA KETE VAJZE.
    **GISHTEZA**
    **GISHTEZA**
    Founder & Administratore


    Numri i postimeve : 3718
    Vendi : andej ,kendej
    Data e rregjistrimit : 27/05/2007

    Tregime te ndyshme Empty Re: Tregime te ndyshme

    Mesazh nga **GISHTEZA** 16/8/2007, 11:20

    tironsi mire se ke ardhur ne forumin tone kjo histori eshte me te vertete e bukur e origjinle flm
    **GISHTEZA**
    **GISHTEZA**
    Founder & Administratore


    Numri i postimeve : 3718
    Vendi : andej ,kendej
    Data e rregjistrimit : 27/05/2007

    Tregime te ndyshme Empty Re: Tregime te ndyshme

    Mesazh nga **GISHTEZA** 20/8/2007, 19:09

    kujtime te paharruara
    ---------------------------
    Do t'I kthehem edhe njėherė se kaluarės sime pėr ta kujtuar me aq mall virgjėrinė e humbur. Atėherė isha pesėmbėdhjetėvjeēare, ne vitin e pare te shkollės se rnesme, ne Prishtinė. Nuk pen-dohem pėr atė qė kam bėrė sepse ishte njė pėrje-tim i pakrahasueshėm nėjetėn time. Ishte njė natė e nxeh.tė qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtėmbėdhjetat. Atė mbrėmje kur vendosa te bėj seks pėr hčre te pare, isha ne natėn e fundit te menstruacioneve, por epshi qė na kishte pėrfshirė nuk na pengoi te zhvishemi bren-da pak sekondash. 1 dashuri im filloi te me puthė dhe te me lėpijė ne ēdo pjesė te trupit, qė nga gishtėrinjtė e kėmbėve e deri te maja e kokės. Dikur, pasi arriti te vendi fatium, te dera e para-jsės, sic e quante ai, filloi te bėnte akrobacione me gjuhėn e tij ne vagjinėn time te virgjėr. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Pėr gati njė ēerek ore ka punuar ne klitorisi tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga ēasti ne ēast do te shpėrthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shėndritshėm. Isha shumė afėr kulminacionit dhe nuk mund te pėrm-bahesha. Pėr njė moment filluan te me lidhnin lėngjet te shoqėruara me njė klithmė te ėmbėl. Gjithēka do te jepja qė te pėrjetoja edhe njė hčre atė lojė te paharrueshme te Kusebės. Ai u ngrit dhe u afrua pranė fytyrės sime duke ma drejtuar penisin ne gojė. Isha aq e gėzuar qė me ne fund ne duart e mia gjendej njė pénis prej se vėrteti, qė pulsonte dhe ishte i gatshėm pėr sulm. Kuseba me mėsonte si ta pėrpunoja. Fillo te punosh me gojė. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me ėndje. Ishte hera e pare qė provoja njė gjė te tille, pran-daj nuk e prita me aq dashamirėsi penisin qė depėrtonte ne gojėn time. Megjithatė e thithja sipas kėshillės se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu pėrgjėrova. Hape gojėn, lėre te kalojė me thellė dhe me lirshėm, m'u pėrgjigj Kuseba. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shumė tek rrasej ne gojėn time. Isha aq e ndezur sa qė e thithja pa kontroll penisin e tij, ndėrsa ai shtypte cicat e mia dhe fėrkonte me dorėn tjetėr klitorisin tim. Pas pak ndjeva gjuhėn e tij ne vagjinėn time e cila digjej flakė. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Kuseba: une e thithja penisin e tij, ndėrsa ai punonte me gjuhė ne vagjinėn time. Aq shumė ndjeja nevojė qė penisi i tij te hynte bren-da saj, teksa digjesha ne flakėn e epsbit, Dėshiro-ja te me dėrmonte me shufrėn e tij. Me njė te lėvizur ai u gjend mes kėmbėve te mia. Ja po afro-het, ki duriin, me pėshpėriti Kuseba, ndėrsa penisi i tij drejtohej ne vaginėn time. Isha aq e etshme sa qė me njė ton qortues e nxita te m'i njomte me sperme muret e vagjinės sime. Dikur ma dcpėrtoi duke pasur kujdes qė mos te me lėndonte. E pėr-lotur dhe me njė seri oh-oh-esh, une i thashė lam-tumirė virgjėrisė time. Lotėt nuk me rridhnin nga nga dėshpėrimi qė kisha humbur virgjėrnė, por nga kėnaqėsia qė ndjeja ne ato momente. Kuseba hynte dhe dilte tek une me njė ritėm marra-mendės, megjithėse une nuk kisha te ngopur. E ndėrruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shumė me pėlqeu ky pozicion. Ishte e pamundur qė te pėrmbahesha. Lėngu i kėnaqėsisė me rridhte mes kofshėve te mia. Isha e lagur dhe e bėrė quil nga mujoret dhe nga ky lėng mrekul-lie. Djaloshi im pomponte me njė ritėm gjithnjė e me te shpejtė derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajsė, rėnkoi i kėnaqur. Ndėrruam shumė pozi-cione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Kuseba qėndruam bashkė pėr tre vjet dhe mėsuam gjėra qė pėr mua ishin tabu me pare. Tani kanė kaluar dy vjet qė s'e kam takuar qoftė edhe rastėsisht ish-tė dashurin tim. Nuk me ėshtė dhimbsur virgjėria ime, sa me ėshtė dhimbsur lid-hjajonė e ndėrprerė. Kėnaqėsitė qė i kam pėrjetu-ar me te, nuk mund t'i pėrjetoj as me te fejuarin tim. Kot s'thonė: Si te ngrohė dielli i pare, nuk te ngrohė asnjė diell tjetėr.
    **GISHTEZA**
    **GISHTEZA**
    Founder & Administratore


    Numri i postimeve : 3718
    Vendi : andej ,kendej
    Data e rregjistrimit : 27/05/2007

    Tregime te ndyshme Empty Re: Tregime te ndyshme

    Mesazh nga **GISHTEZA** 11/7/2009, 19:19

    ROMEO E JULIETE (shqipetare)
    vazhdim
    Djali e donte me gjithe shpirt por dyshonte nese vajza e kish harruar.
    Nje dashuri e bukur nuk ka kurre fund ajo vashdon te jetoje per gjithe jete.
    Si thua ti ne c 'menyre .............
    Shume e thjeshte vjaza e djali vazhonin te degjoheshin me njeri-tjetrin .....
    Djali kish dyshimet e tija se vajza e kish harruar ose se donte me. Por kjo ishte gabim vazja e donte jashte mase akoma e vazhon ta doje.
    Por cfare bejne dy njerez te dashuruar kur jane larg ??? vujane e pikerisht ketu eshte bukuria e te cilters dashuri .
    Serisht eshte vere e vajza do shkoje serisht ne Shqiperi per pushime ,shpreson ta shohe te dashurin e saj e keshtu kjo dashuri do jetoje .
    Me shprese te nje perfundimi jo tragjik .
    Te dua jete se shpejti do te shihemi kjo eshte enderra ime.
    Te puth e ti kafshoj pak buzet e tua mendon vajza e pastaj le te vdes vec nje here .............
    Albahit
    Albahit
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 53
    Mosha : 38
    Vendi : italy
    Puna : hic /asisen
    Loisirs : ncncncnc
    Data e rregjistrimit : 28/05/2007

    Tregime te ndyshme Empty Re: Tregime te ndyshme

    Mesazh nga Albahit 16/7/2009, 17:53

    na knoqe goce :)
    shkodranja_yll
    shkodranja_yll
    Princes
    Princes


    Numri i postimeve : 2162
    Mosha : 37
    Vendi : verdall
    Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
    Loisirs : sdi
    Data e rregjistrimit : 20/06/2007

    Tregime te ndyshme Empty Re: Tregime te ndyshme

    Mesazh nga shkodranja_yll 17/7/2009, 09:54

    shum bukur
    **GISHTEZA**
    **GISHTEZA**
    Founder & Administratore


    Numri i postimeve : 3718
    Vendi : andej ,kendej
    Data e rregjistrimit : 27/05/2007

    Tregime te ndyshme Empty Re: Tregime te ndyshme

    Mesazh nga **GISHTEZA** 17/7/2009, 12:45

    eshte krijim origjinal ju flm
    stavri
    stavri
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi


    Numri i postimeve : 5787
    Vendi : verdall anej kenej
    Data e rregjistrimit : 24/06/2007

    Tregime te ndyshme Empty Re: Tregime te ndyshme

    Mesazh nga stavri 17/7/2009, 18:44

    eu skom nga kshu tregimesh une
    Tironsi
    Tironsi
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 264
    Vendi : duke fituar €€€€€€€
    Puna : e di vete !!!!
    Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
    Data e rregjistrimit : 15/08/2007

    Tregime te ndyshme Empty Re: Tregime te ndyshme

    Mesazh nga Tironsi 18/7/2009, 08:43

    **GISHTEZA** shkruajti:eshte krijim origjinal ju flm

    Mjafton dashuria. Kur eshte ajo ne mes, i ēan malet! Mendoj se njerezit , keto lloj kujtimesh , i bejne te lumtur. Kjo lloj shprese eshte enderr e bukur, realitet i kthjellet. Bukur kur rishikon ne mendje nje "film" qe ka lene aq shume mbresa.

    Sponsored content


    Tregime te ndyshme Empty Re: Tregime te ndyshme

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora ėshtė 2/5/2024, 00:35