Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Share
  avatar
  Network
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 215
  Mosha : 32
  Vendi : Italy
  Puna : Gjithandej
  Loisirs : ik andej hajde ktej
  Data e rregjistrimit : 29/03/2010

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Network prej 31/3/2010, 10:07

  Loqki Mos e Ke Per Firmen Time Se Une jam i regjistruar ne shume forume dhe se kam negju naj here ket gje qe ste lejon me shkru shiko se e ke problemin tek pc jote perdor googlechrome jo moxilla.
  avatar
  Loqki
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 234
  Data e rregjistrimit : 17/03/2010

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Loqki prej 31/3/2010, 17:47

  ne 23 kompjutera ska si te dali problemi tek une lol

  po nuk me len te postoj vetem ne kete forum prandaj te lutem hiqe se sME len fare te

  postoj asgje tjeter me rrespekt LOQKI
  avatar
  Network
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 215
  Mosha : 32
  Vendi : Italy
  Puna : Gjithandej
  Loisirs : ik andej hajde ktej
  Data e rregjistrimit : 29/03/2010

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Network prej 1/4/2010, 10:54

  Une po e heq firmen nese e ke bezdi
  avatar
  Loqki
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 234
  Data e rregjistrimit : 17/03/2010

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Loqki prej 1/4/2010, 16:58

  flm network tani po mundemt te shkruaj ne gjdo teme flm per mirkuptimin
  avatar
  Loqki
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 234
  Data e rregjistrimit : 17/03/2010

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Loqki prej 19/4/2010, 18:49

  DO KISHA DESHIRE TE DIJA PSE MP I KAM AKOMA TE MBYLLUR
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 19/4/2010, 19:17

  mp e ke ne rregull loqki


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Loqki
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 234
  Data e rregjistrimit : 17/03/2010

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Loqki prej 19/4/2010, 22:40

  flm gishteza
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 21/4/2010, 19:38

  Kur keni dy tema te njejta pse nuk i bashkoni ose se paku ate qe mbyllni pse nuk e hidhni ne arkiv ngase kjo neve te thjeshteve na pengon ne recent topics
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Morena prej 21/4/2010, 19:40

  he se do i bashkoj tani
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/4/2010, 19:44

  nuk kemi hiq veshtersi
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 21/4/2010, 19:49

  shaban cakolli shkruajti:nuk kemi hiq veshtersi
  Thanks Shaban
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Morena prej 21/4/2010, 19:50

  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/4/2010, 19:52

  qy ju ketej qenkeni,mendova se isha vetem,thash te lavderohem pak
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 21/4/2010, 19:54

  valla Shaban nese te kam hidheru ndonjehere tash me ke ne dore se edhe ate thupren e vogel qe kisha ma kan heq lal
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/4/2010, 20:01

  qyy,cfar te vyan thupra,kur ke pistoletė,haha
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 21/4/2010, 20:06

  shaban cakolli shkruajti:qyy,cfar te vyan thupra,kur ke pistoletė,haha
  hahahaha o jo bre vallahi ma kan marre se me rrejt nuk te rrej dhe se di a po e shef sa urte po rri tashe se vella kto grate shefe nuk po te vetshin shume nga i ke dajt
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 21/4/2010, 21:17

  behet fjale per veshtiresite ne forum apo shefet qe jane te veshtira


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Sponsored content

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/12/2018, 14:12