erisa mirese urdherove

  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default erisa mirese urdherove

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 3/1/2010, 14:25

  Erisa nje antare tjeter qe i shtohet forumit tone
  Mirese edhe ne forumin tone erisa
  njerez te njohur jane perhere te mirepritur midis nesh
  ja kalofsh sa me mire
  erisa mirese urdherove 549888


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: erisa mirese urdherove

  Mesazh nga stavri prej 3/1/2010, 15:05

  erisa mire se na erdhe dhe me kemb te mbare ishalla
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: erisa mirese urdherove

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/1/2010, 17:03

  mir se ke ardh
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: erisa mirese urdherove

  Mesazh nga Morena prej 4/1/2010, 12:59

  Erisa mire se na erdhe ,qendrim te kendeshen ketu erisa mirese urdherove 549888
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: erisa mirese urdherove

  Mesazh nga >> TeLi << prej 4/1/2010, 13:36

  Mire se erdhe Erisa,
  shpresoj se e njihni kete shoqeri
  dhe e di se do ta kaloni padyshim mire me ne

  mire se erdhe edhe nje here erisa mirese urdherove 944285
  Erisa
  Erisa
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 10
  Mosha : 29
  Vendi : Fier
  Data e rregjistrimit : 03/01/2010

  default Re: erisa mirese urdherove

  Mesazh nga Erisa prej 5/1/2010, 15:06

  Mire se ju gjej te gjithve.
  Nje pjes te mir te ketij Forumit e njoh.
  Kam qen edhe une anetare e ketij forumi por nuk po dija se ku isha dhe mendova te rihapja perseri.

  Ju pershendes
  Annika
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: erisa mirese urdherove

  Mesazh nga Annika prej 5/1/2010, 19:45

  Mire se erdhe Erisa erisa mirese urdherove 549888
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: erisa mirese urdherove

  Mesazh nga Nike prej 6/1/2010, 10:44

  Mir se na gjete Erisa erisa mirese urdherove 944285
  Erisa
  Erisa
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 10
  Mosha : 29
  Vendi : Fier
  Data e rregjistrimit : 03/01/2010

  default Re: erisa mirese urdherove

  Mesazh nga Erisa prej 7/1/2010, 22:44

  Mire se ju gjej Annika , Nike
  faleminderit per mikpritjen
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: erisa mirese urdherove

  Mesazh nga Ardhmeria prej 8/1/2010, 20:27

  Mir se ke ardhur Erisa dhe te pershendes perzemersisht erisa mirese urdherove 549888

  Sponsored content

  default Re: erisa mirese urdherove

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:54