Kushtet e Regjistrimit

In order to proceed, you must agree to the following:

Megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.

Ju pranoni tė mos shkruani mesazhe abuzuese, vulgare, tė neveritshme, urryese, kėrcėnuese, shpifėse apo cdo lloj materiali qė mund tė bjerė ndesh me ligjet nė pėrdorim. Shkrime tė tilla do cojnė nė pėrjashtimin tuaj tė menjėhershėm dhe tė pėrhershėm (dhe njoftimin e ISP-sė tuaj). Adresa IP pėr cdo mesazh regjistrohet pėr tė bėrė tė mundur aplikimin e kėtyre procedurave. Ju pranoni qė webmasteri, administratori dhe moderatorėt e kėtij forumi kanė tė drejtė tė fshijnė, redaktojnė, zhvendosin apo kycin cdo temė sipas gjykimit tė tyre. Si pėrdorues ju pranoni qė informacioni qė ju dhatė do tė ruhet nė njė regjistėr. Megjithėse ky informacion nuk do i jepet askujt pa lejen tuaj webmasteri, administratori dhe moderatorėt nuk mund tė mbahen pėrgjegjės nqs ky informacion vidhet.

Ky forum pėrdor cookies pėr tė ruajtur informacion nė kompjuterin tuaj. Kėto cookies nuk pėrmbajnė asnjė informacion personal, ato shėrbejnė vetėm pėr pėrmirėsimin e shėrbimit qė ofrohet nga ky forum. Adresa e postės elektronike pėrdoret vetėm pėr konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe fjalėkalimit (dhe nė rastet kur u dėrgohet njė fjalėkalimi i ri nqs harroni atė qė kishit).

Regjistrohu Banner10
    Mirė se vini nė Forumin.


Rregjistrimi eshte falas por duhet te ju permbaheni rregullave baze ne vijime.

 
********************

****Para se te rregistroheni dhe te postoni ju lutem lexoni rregulloren ****
1. Liria e shprehjes eshte e lire
2. Gjuha zyrtare e forumit eshte Shqip per gjuhe te tjera jane kende te vecanta.
3. Rrepsisht Ndalohen postimet me permbajtje pronografike.

Shkrimet me shkronja kapitale dhe reklamimet e forumeve tjera apo web siteve. (perveē atyre qe jane partnere ne faqen e pare Portal)
4. Postimet duhet ti perkasin temes perkatese.( jo chit chat)

*****
a. E drejta e autorit te postimit: shkrimet dhe materialet jane prone e autorit.

****** 
5. Diskutimet dhe postimet do te udheheqen nga vete kultura e debatit, rrespekti dhe morali. Rrepsisht ndalohen shprehjet ofenduese, provokuese dhe raciste.
6. Moderimi: Stafi I forumit eshte i detyruar te bazohet ne rregulloren e forumit dhe asnje shkrim nuk hiqet nese nuk jane shkelur rregullat.

7. Stafi I forumit BOTA JUAJ gezon te drejten per te moderuar, levizur, redaktuar ose fshire postimet nese ato nuk jane ne perputhshmeri me rregulloren por jane te detyruar te njoftojne autorin per arsyejen e fshirjes.
8. Adresa e postes elektronike perdoret vetem per konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe fjalekalimit (dhe ne rastet kur u dergohet nje fjalekalimi i ri nqs harroni)
9. Postimet dhe forumi jane prone publike dhe ato nuk mund te fshihen per kete vendos stafi i forumit.

Ju faleminderit
Stafi i forumit: 
Bota juaj


Ora ėshtė 23/9/2023, 15:22