identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kombi mbi t'gjitha

BOTA JUAJ - Portalli Botajuajforum
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin SHQIPETAR

Mėmėdheu

Mėmėdhe quhetė toka

ku mė ka rėnurė koka.

      ku kam dashur mėm'e atė,

       ku mė njeh dhe gur' i thatė


ku jam rritur me thėrrime

ku kam folur gjuhėn time.

ku kam fis e ku kam farė,

    ku kam qeshur, ku kam qarė

Tema Fundit

» Si do tё jetё standarti i ardhshёm i shqipёs
BOTA JUAJ - Portalli Empty10/5/2014, 14:33 nga **GISHTEZA**

» Llixhat e panjohura nė rrethin e Elbasanit
BOTA JUAJ - Portalli Empty28/4/2014, 08:55 nga **GISHTEZA**

» NJOFTIM pėr Reklama
BOTA JUAJ - Portalli Empty26/4/2014, 18:41 nga **GISHTEZA**

» Njė zė shqiptar, nė politikėn Belge
BOTA JUAJ - Portalli Empty22/4/2014, 10:53 nga **GISHTEZA**

» Si tė fshini pėrgjithmonė llogarinė e Facebook-ut?!
BOTA JUAJ - Portalli Empty27/3/2013, 20:40 nga shaban cakolli

» une te jap-----ti me jep....???
BOTA JUAJ - Portalli Empty27/3/2013, 20:38 nga shaban cakolli

» Pėrse e lexojmė Kur’anin kur nuk kuptojmė as njė fjalė Arabi
BOTA JUAJ - Portalli Empty24/1/2013, 17:37 nga shaban cakolli

» Ku ishit mbreme
BOTA JUAJ - Portalli Empty24/1/2013, 17:36 nga shaban cakolli

» Ēfarė kishit dėshiruar me iu ndodhur sot !?
BOTA JUAJ - Portalli Empty24/1/2013, 17:34 nga shaban cakolli

» Deti me jep fantazi
BOTA JUAJ - Portalli Empty24/1/2013, 17:23 nga shaban cakolli

» Jeni bere pishman per zgjedhjet qe keni bere ne jet
BOTA JUAJ - Portalli Empty24/1/2013, 17:22 nga shaban cakolli

» Ēfarė po mendoni nė kėto momente?
BOTA JUAJ - Portalli Empty24/1/2013, 17:21 nga shaban cakolli

» GĖZUAR VITIN E RI2013
BOTA JUAJ - Portalli Empty1/1/2013, 19:25 nga shaban cakolli

» >> Poezi dashurie <<
BOTA JUAJ - Portalli Empty18/12/2012, 18:16 nga shaban cakolli

» hello :P
BOTA JUAJ - Portalli Empty18/12/2012, 18:09 nga shaban cakolli

» datat e lindjes
BOTA JUAJ - Portalli Empty18/12/2012, 18:05 nga shaban cakolli

» KĖNGĖ DHIMBJESH
BOTA JUAJ - Portalli Empty5/12/2012, 22:38 nga shaban cakolli

» I-deja
BOTA JUAJ - Portalli Empty5/12/2012, 22:35 nga shaban cakolli

» Pershendetje nga Lorina
BOTA JUAJ - Portalli Empty5/12/2012, 22:28 nga shaban cakolli

» Ja si do tė jetė Monumenti i 100-vjetorit tė Pavarėsisė
BOTA JUAJ - Portalli Empty1/9/2012, 22:37 nga shaban cakolli

Gallery


BOTA JUAJ - Portalli Empty

Kush ėshtė nė linjė

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė

Asnjė


[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 41 mė 26/12/2023, 08:57

Faqe Ne Bashkepunim

Gazeta Nacional Albanie

Anija e dashurise


Njė krijim mjaft romantik. Disa turista lundrojnė mespėrmes Mesdheut nė kėrkim tė dashurisė. Ēfarė do tė ndodhi me turistėt? Shfletoni librin pėr mė tepėr.
Mos e humbisni, ėshtė mjaft interesant! Pėr shkak tė disa fragmenteve me dashuri, kėshillohet leximi vetėm pėr mosha mbi 18 vjeē.
........Disa vajza dhe djem shqiptare lundrojne neper ishuj e qytete bregdetare. Njera nga vajzat do te perzgjidhet si Princesha e dashurise. Tema eshte me dashuri shume romantike. Vajzat shqiptare ndihen si Princesha ne kėtė anije.

Bookmark and share the address of Forumi BOTA JUAJ on your social bookmarking website

Yahoo! Google Reader MSN AOL NewsGator Rojo Bloglines 
https://2img.net/i/fa/social_bookmarking/digg.gif  https://2img.net/i/fa/social_bookmarking/delicious.gif  https://2img.net/i/fa/social_bookmarking/reddit.gif  https://2img.net/i/fa/social_bookmarking/stumbleupon.gif https://2img.net/i/fa/social_bookmarking/technorati.gif https://2img.net/i/fa/social_bookmarking/slashdot.gif  https://2img.net/i/fa/social_bookmarking/yahoo.gif  https://2img.net/i/fa/social_bookmarking/google.gif  https://2img.net/i/fa/social_bookmarking/blinklist.gif  https://2img.net/i/fa/social_bookmarking/blogmarks.gif
Ora ėshtė 20/7/2024, 16:56