Shtėpia Juaj

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Rregullat Njoftime

Rregullat NjoftimeRregullorja e forumit.

222-----Rregullorja...
16/12/2009, 16:02
**GISHTEZA** Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kritika |Ankesa|Kerkesa|Mendime|Njoftime

Kritika |Ankesa|Kerkesa|Mendime|NjoftimeAnkesa, Kerkesa per Hapje Rubrike, Tema, Ide.........etj

782NJOFTIM pėr Rekl...
26/4/2014, 18:41
**GISHTEZA** Shiko mesazhin e fundit

Bota e anėtarėve

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Prezantohuni

PrezantohuniSapo ke ardhur ne forum e nuk njeh njeri mund te beni ketu hapin e pare per te prezantuar veten tuaj.

Moderator: Admin

631242Pershendetje ng...
5/12/2012, 22:28
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit

Bota e fantazisė

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Anija e dashurise

Deshironi te kaloni nje udhetim imagjinar. Gjera nga me te ndyshme aventura hyni ketu


Moderator: Admin

27844Sukseset e libri...
24/1/2013, 17:32
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fantazi ..........

Fantazi ..........  °°°°Shkrime e krijime te fanazise sone.

221027Ēfarė kishit dė...
24/1/2013, 17:34
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit

Aktualitete /Ngjarje tė vėrteta

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Aktualitete/Ngjarje te verteta

Te perditshmet me aktuale,cdo gje qe ndodh ne jeten e perditshme .......

Moderator: Admin

85277Fenomeni i gjakm...
24/1/2013, 17:25
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

614qeshni
11/8/2010, 17:22
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit

Bota e dashurisė

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

DashuriaKu ka gje me te bukur se dashuria.Vargje e shprehje te ndyshme.............

Moderator: Admin

725705>> Poezi dashurie <&l...
18/12/2012, 18:16
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ne kerkim te Romances

Ne kerkim te RomancesNuk eshte kurre vone te gjesh dashurine e shume kerkuar.

Moderator: Admin

242368Vajza kerkojne d...
21/5/2012, 12:36
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuri,pasion e intrige

Dashuri,pasion e intrigeGjithcka rreth ndjenjės mė sublime, asaj tė dashurisė. Ndjenja, pasqyrime, diskutime dhe histori dashurie. Diskutoni mbi probleme e juaja duke i ndarė argetimet personale........

Moderator: Admin

674254PYTJE PER DJEMT ...
6/6/2010, 19:07
AC.MILAN Shiko mesazhin e fundit

Kendi i lire

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Bisede e Lire

Bisede e lire ne pergjithesi

873344Sinqeriteti - ci...
21/5/2012, 12:37
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Koktej Diskutimesh

Koktej DiskutimeshKerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku?
Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.

Moderator: Admin

594749Deti me jep fant...
24/1/2013, 17:23
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pyetje | Pėrgjigje

Ju pyesni ne pergjigjemi! Pyesim ne pergjigjiuni ju!

Moderator: Admin

487534TOLERANCA,
30/5/2010, 15:43
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Thashetheme

ThashethemeThashethemet  e perditshme uaa si the ashtu he!
E moret vesh mo........ si tha, me the,i thashe

Moderator: Admin

251981Ku ishit mbreme...
24/1/2013, 17:36
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Valixhja

ValixhjaNese temat nuk jane te mjaftueshme te diskutoni ketu biseden tuaj mund ta vazhdoni.

Moderator: Admin

231521Shprehja ME E B...
12/7/2010, 09:02
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit

Kėndi i argėtimit

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Humor dhe Barcoleta

Humor dhe BarcoletaHumori te shton jeten pra te qeshim shume shume.Kujdes mos ju bien dhembet.

Moderator: Admin

44544NE FARMACI
1/9/2012, 22:40
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjėegjėza|Kuice|Teste|Lojera

 Si thoni eshte rradha per nje kuic te shpejt nje test apo nje gjėegjėzė...

Lojra te ndyshme te gjitha te mundesuara ketu.


Moderator: Admin

343205Zbulo fjalen
18/12/2012, 18:03
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete |Gjera te cudicme

Kurioziteti eshte nje nga karakeristikat me intriguese te qenies njerezore. Cfare po mendon? Me ke doje te ishe? Cfare mendon per..?

Moderator: Admin

60303Supergjyshja i r...
6/3/2011, 08:56
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kendi i bukurise

Kendi i bukurise..........

410datat e lindjes...
18/12/2012, 18:05
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit

Bota e penės sė artė

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Pena e Arte

Pena e Arte  Krijimet e autoreve tane .........

Moderator: Admin

Arlind Gashi

458SHEKULLI S“NA BA...
9/5/2013, 12:13
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rubrika e Poezise & Tregime & Krijime

Rubrika e Poezise & Tregime & KrijimeKrijime te ndyshme...............

Moderator: Admin

Autoret tane, Poezi autorėsh tė ndryshėm, Tregime, Te tjera

811539SADBERE GAGICA S...
11/7/2013, 23:36
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit

Gjuha e kombit

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Gjuha dhe Letėrsia

Gjuha dhe LetėrsiaMa i kjarti simbol i kombsisė asht gjuha…Sa pėr popujt e qytetnuem, mund t’ thuhet me siguri tė plot se zhvillimi i gjuhės, pra literatyra kombtare, asht visari ma i vyem dhe stolia ma e shndritshme e historisė s’ tyne. Ideali i nalt, i veshun me fjalė t’ bukra e t‘ gjetuna, nuk vdes kurr.'' Pader Gjergj Fishta

Moderator: Admin

97623TAKIME ME MIKUN ...
1/5/2011, 18:28
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit

Thėnie tė ndyshme

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Kendi i perralles

Ora e perralles, fabula te ndryshme.........

424Pėrralla pėr tė ...
1/3/2010, 08:54
sandra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fjale te urta

Jo ēdo gjel kėndon ne cifligun e vet, ca janė ēapkėnė.

Moderator: Admin

9133fjal te urta nga...
21/3/2010, 08:18
sandra Shiko mesazhin e fundit

Bota e zonės tė nxehtė

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Te pathenat e seksit

Te pathenat  e seksitQetesi e imagjinate kur te hyni ne kete dhome.;;

Moderator: Admin

471810Gjoksi.. .. feme...
18/12/2012, 18:14
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Erotika|Tregime erotike

Erotika|Tregime erotikeNuk do kishte jeta kuptim pa dashurine e ndenjat kuptohet qe keto te dyja shkojne bashke.
 

Moderator: Admin

8159Horoskopi seksua...
18/12/2012, 18:17
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit

Bota e shkencės

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Psikologji|Filozofi

Psikologjia, mendimet, enderrat e deshirat...

Moderator: Admin

Filozofi

47618Kleptomania!
4/8/2010, 08:26
Morena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

MJEKESIA Trupi dhe Shėndeti

MJEKESIA Trupi dhe ShėndetiTė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia moderne. Mjeku Popullor me kėshilla dhe barna natyrale pėr probleme nga mė tė ndryshmet.

Moderator: Admin

83384Semundja e nerva...
4/8/2010, 08:29
Morena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bota e shkencave

Bota e shkencave Informacione shkencore, zbulime tė reja, teori dhe hipoteza. Flora dhe fauna,kafshet, dukuritė mė interesante tė natyrės.

Moderator: Admin

41263Historia e Googl...
30/5/2010, 07:23
sandra Shiko mesazhin e fundit

Foto

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Foto te ndyshme

Foto te ndyshmeFotografi nga  vende te ndyshme.Krijimet e juaja me foto

Moderator: Admin

15390foto makinash
25/5/2010, 17:39
AC.MILAN Shiko mesazhin e fundit

Zona e Gatimit

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Recata te ndyshme

115 ushqimet energ...
25/12/2011, 18:53
**GISHTEZA** Shiko mesazhin e fundit

Kultura

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Kendi i kultures

Kendi i kulturesBota e kultures e me shume rreth saj.....

Moderator: Admin

1433Si do tё jet&#11...
10/5/2014, 14:33
**GISHTEZA** Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Nga traditat tona

Traditat jane shume te vleshme per brezat tone ne te ardhmen.


Moderator: Admin

37132Ja si do tė jetė...
1/9/2012, 22:37
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Legjendat

Legjendat e historite e popullit tone..


631Heroinė e Popull...
18/11/2009, 23:57
>> TeLi << Shiko mesazhin e fundit

Kujdesi pėr veten

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Moda per ju

Sa e ndiqni moden sa e njihni ate....

Moderator: Admin

27191Pėrdorni buzėkuq...
19/6/2010, 20:17
**GISHTEZA** Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Keshilla per ju

Keshilla per juEshte mire te dini se. Keshilla per ju.............

616Llixhat e panjoh...
28/4/2014, 08:55
**GISHTEZA** Shiko mesazhin e fundit

Kėndi i familjes

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Familja

FamiljaFamilja e  gjeja me e cmuar qe ekziston ne kete bote.

Moderator: Admin

Kendi i femijeve

47455NJERIU I FATIT ...
15/7/2010, 10:14
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit

Histori.

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Figura te njohura

Figura te njohura ne histori

314MEHMET KRILEVA...
9/12/2010, 00:06
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit

Kendi i emigrantit

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Mergimi

'NE VENDIN TEND EDHE BALTA - ESHTE E EMBEL SIKUR MJALTA'

826Njoftimi per Mis...
22/4/2011, 08:09
**GISHTEZA** Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Probleme shoqerore

Me shume rreth problemeve shoqerore

16Dhuna nė familje...
19/6/2010, 10:33
stavri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

11Njė zė shqiptar,...
22/4/2014, 10:53
**GISHTEZA** Shiko mesazhin e fundit

Sporti

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

11Lojtarėt e Barce...
24/7/2010, 12:53
**GISHTEZA** Shiko mesazhin e fundit

Bota Shpirtėrore

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Teologji

TeologjiKetu mund te diskutoni rreth te gjitha besimeve muslimane,katolike,ortodokse e fete e tjera.

Moderator: Admin

48393Pėrse e lexojmė ...
24/1/2013, 17:37
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit

Bota rreth nesh

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Bota e yjeve (V.I.P)

Bota e yjeve (V.I.P)

Thashetheme, lajme nga me te ndryshme rreth jetes se vip-ave shqiptar e te huaj. Ku ishte me ke ishte pse ishte etj !


Moderator: Admin

49228Nicole "Coco" Na...
23/7/2012, 23:47
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit

Bota e Filmit dhe e Muzikės

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Bota e Muzikes

Bota e MuzikesMuzike shqiptare e te huaj

34668KĖNGĖ DHIMBJESH...
5/12/2012, 22:38
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Te qeshim me muzike

Te qeshim me muzikeNese keni muzike per te qeshur mund ta vini ketu

442B.Genius..
2/6/2010, 16:17
sandra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bota Filmit

Bota FilmitFilma tė ndyshem e me shume per to...

Moderator: Admin

875Dosja K......
28/3/2011, 22:36
**GISHTEZA** Shiko mesazhin e fundit

Bota e gjuhėve tė huaja

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Gjuhė tė huaja

Gjuhė tė huaja

If you aren't an  albanian speaker then this is the right spot for you... The forum - new forum where you can discuss anything you want in English, German, Italian, French.... Look for Penfriends and Penpals, ask, answer and discuss words, idioms.

Moderator: Admin

1977Bota per kosoven...
27/3/2009, 23:02
skifter Shiko mesazhin e fundit

Recently shared images

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Admin ][ Pena e arte ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: dano (42), STARKA (40)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 66464 artikuj

Forumi ka 1932 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Igli tota

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 41 mė 26/12/2023, 08:57  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 20/7/2024, 14:50