Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  -----Rregullorja e Forumit----

  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default -----Rregullorja e Forumit----

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 13/3/2009, 18:14

  Mirė se vini nė forumin Bota Juaj


  Para se tė regjistroheni, regjistrim qė ėshtė falas ju lusim qė ta lexoni rregulloren e forumit:  1. Liria e shprehjes ėshtė e lirė
  2. Gjuha shqipe ėshtė gjuhė zyrtare
  3. Ndalohen postime qė me pėrmbajtje amorale dhe pornografike
  4. Postimet tuaja duhet tė pėrkojnė me temat perkatėse
  5. E drejta e autorit te postimit: shkrimet dhe materialet jane prone e autorit. Nuk lejohet nga asnje autor te vvendoset ndonje link qe mund te shkaktoj dėm nė forum
   ( Administratoret e forumit do t'i shlyejnė )
  6. Diskutimet dhe postimet: do te udhėheqen nga vet kultura e debatit, respekti dhe morali jane pjesa kryesaore e motos sonė.
   Rrepsisht ndalohen shprehjet ofenduese, provokuese dhe raciste, postimet e tilla shlyhen dhe nese anetari perserit gabimin ai-ajo do tė largohet nga forumi!
  7. Pėrzgjedhja e shkronjave :Nė forum nuk lejohen postime me shkronja kapitale (tė mėdha) perjashtime vetėm nė tituj dhe kryetituj te temave. Pra nuk lejohen shkrime me shkronja kapitale.
  8. Stafi I forumit :Bota Juaj e gėzon tė drejten pėr tė moderuar, levizur, redaktuar ose fshirė postimet nėse ato nuk janė ne pėrputhshmėri me rregulloren e forumit por tė njejten kohė jane te obliguar te njoftojne autorin per arsyejen e fshirjes dhe sipas nevojės edhe tė ju bėjne verejtje.
  9. Adresa e postes elektronike perdoret vetem per konfirmimin e rregjistrimit tuaj dhe fjalekalimit (dhe ne rastet kur u dergohet nje fjalekalimi i ri nėse harroni) .
  10. Postimet dhe forumi jane prone publike dhe ato nuk mund tė fshihen per kete vendos stafi i forumit.


  Stafi i forumit Bota Juaj ju mirėpret dhe falėnderon pėr pjesėmarrjen tuaj


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: -----Rregullorja e Forumit----

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 16/12/2009, 16:02

  Anatari duhet te kete mbi 20 postime ne forum pa te kete te drejte te dergoje mesazhe private .


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

   Ora ėshtė 3/7/2020, 20:11