Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Vajza kerkojne djem

  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 39
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Morena prej 19/5/2010, 18:03

  Meso ti te jesh i pergatitur ,kur te vi ajo serisht! Vajza kerkojne djem - Faqe 19 190374
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga shaban cakolli prej 19/5/2010, 21:36

  patjeter nuk pushoj aq sa nuk pushon lumi Vajza kerkojne djem - Faqe 19 190374
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga sandra prej 24/5/2010, 11:59

  derisa zemra te rreh a
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga shaban cakolli prej 24/5/2010, 19:36

  haha,je vertete realiste Vajza kerkojne djem - Faqe 19 549888 Vajza kerkojne djem - Faqe 19 95364
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga sandra prej 29/5/2010, 13:33

  shaban cakolli shkruajti:haha,je vertete realiste Vajza kerkojne djem - Faqe 19 549888 Vajza kerkojne djem - Faqe 19 95364


  qetash pom ngjen a  qeshty jam une

  tjem reale ne jet..
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga stavri prej 29/5/2010, 15:24

  SEXY shkruajti:po ē'dijne djemt mi, qe tri vjet ne forum dhe me lindi ideja tek kenga e Bleones, "s'po dine me ma lypė"!!! Vajza kerkojne djem - Faqe 19 97313

  mire e ke ti me xhan por ja prsh me e marr mundimin me ta lyp ty....sikur me dal mashkull ti??

  ktyre gjerave duhet me u rujt shume me xhan prandaj ene sua lypim fotografive ne pc
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga shaban cakolli prej 29/5/2010, 16:15

  z.stavri e drejte e juaja,por me but
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Vizitor prej 29/5/2010, 23:34

  stavri shkruajti:
  SEXY shkruajti:po ē'dijne djemt mi, qe tri vjet ne forum dhe me lindi ideja tek kenga e Bleones, "s'po dine me ma lypė"!!! Vajza kerkojne djem - Faqe 19 97313

  mire e ke ti me xhan por ja prsh me e marr mundimin me ta lyp ty....sikur me dal mashkull ti??

  ktyre gjerave duhet me u rujt shume me xhan prandaj ene sua lypim fotografive ne pc

  hahahaahah, i ka stavri dy niēe dhe po niset nga vetvetja Vajza kerkojne djem - Faqe 19 850824
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/5/2010, 10:37

  nese ke ndonje kerkese mike,mund te shqyrtojme Vajza kerkojne djem - Faqe 19 190374
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga sandra prej 2/6/2010, 09:57

  hahahhahaha edhe qeta e ndiva spo ma lupin marre bre me thon ani
  shqiptare qika hehe pa ofendime sexy..
  avatar
  tigri1
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 31/03/2012

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga tigri1 prej 31/3/2012, 22:11

  kerkoj nje femer per sex dergo nr
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/5/2012, 12:36

  hehe,ende nuk mbaroi ky konkurs?

  Sponsored content

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 12/7/2020, 12:44