Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+6
stavri
Morena
Ardhmeria
Nike
>> TeLi <<
partagalja
10 posters

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    partagalja
    partagalja
    Anetar i sapoardhur
    Anetar i sapoardhur


    Numri i postimeve : 35
    Data e rregjistrimit : 21/01/2010

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga partagalja 21/1/2010, 17:55

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??Po te mos jete dashuri ēfare eshte qe i ngjan kaq shum???
    >> TeLi <<
    >> TeLi <<
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1820
    Data e rregjistrimit : 18/08/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga >> TeLi << 21/1/2010, 18:13

    Juve mire se erdhet ne forum ndersa sa i perket pyetjes, une mendoj se te dashurosh njekohesisht dy persona nuk ka mundesi A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? 62175 po tutna se m'rrehin dy , A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? 459680
    Nike
    Nike
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1815
    Vendi : Prishtina
    Data e rregjistrimit : 05/12/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga Nike 21/1/2010, 18:57

    Pa dyshim se nuk mundesh ti duash dy nje kosish..po mbase ke then nese nuk osht dashuri qa tjer mundet te jet sigurish kopja e dashuris asgje tjer
    >> TeLi <<
    >> TeLi <<
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1820
    Data e rregjistrimit : 18/08/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga >> TeLi << 21/1/2010, 18:59

    dashuri dhe sex jane dy gjera qe dallojne me njera tjetren, ajo qe thot portugalja eshte me teper sex perderisa dashuria ka ngjyra qe me knaqesi s'do lejonte personin e trete ne lojė.
    partagalja
    partagalja
    Anetar i sapoardhur
    Anetar i sapoardhur


    Numri i postimeve : 35
    Data e rregjistrimit : 21/01/2010

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga partagalja 21/1/2010, 19:50

    ka munsi ma njerz e un them se mund te te dashurosh 2 persona ne te njejten kohe sepse keshtu po me ndodhe
    partagalja
    partagalja
    Anetar i sapoardhur
    Anetar i sapoardhur


    Numri i postimeve : 35
    Data e rregjistrimit : 21/01/2010

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga partagalja 21/1/2010, 19:51

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Icon_sad o zot si nuk me besoni
    Nike
    Nike
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1815
    Vendi : Prishtina
    Data e rregjistrimit : 05/12/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga Nike 21/1/2010, 20:24

    Nuk besoj osht vetm nje ndjenj qe per momenti ke mos lejo mendjen te hutoj se ne asnje menyr nuk mundesh ne te njejten koh mi dash dy persona,,

    "Dashurija oshtė nje po kopje te saj ka me mijra"

    Kujdes
    >> TeLi <<
    >> TeLi <<
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1820
    Data e rregjistrimit : 18/08/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga >> TeLi << 21/1/2010, 21:09

    partagalja shkruajti:ka munsi ma njerz e un them se mund te te dashurosh 2 persona ne te njejten kohe sepse keshtu po me ndodhe

    a bene te te pyes thjeshte, nese themi te njejten kohe, dmth, njekohesiht je me te dy /trio/ apo here -here, shpresoj se pas nje pergjegje do e kuptoj mendimin tuaj

    nese te kam keqkuptuar, te kerkoj ndjese
    partagalja
    partagalja
    Anetar i sapoardhur
    Anetar i sapoardhur


    Numri i postimeve : 35
    Data e rregjistrimit : 21/01/2010

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga partagalja 22/1/2010, 18:54

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? 2162 Te Li naqe un jetoj jashte e ketu kam 1 te dasur e kam shum vite me te pothujse 9vjet por ket vere ne shipri kam njohur 1 djale shum te mire e e dua shum.edhe tani qe jam larg e dua edhe me shum por edhe kete qe kam pas e qe e kam prap e dua njisoj si me par.
    Nike
    Nike
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1815
    Vendi : Prishtina
    Data e rregjistrimit : 05/12/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga Nike 22/1/2010, 20:28

    Interesant
    >> TeLi <<
    >> TeLi <<
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1820
    Data e rregjistrimit : 18/08/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga >> TeLi << 22/1/2010, 20:33

    Tash te kuptova i/e nderuar partagalja, une nuk dyshoj se njeriu jeton dhe meson perhere me shume por dashuria e vertete ka vetem nje ngjyre ne te cilen duhet te investojme perhere ne jete, une nuk jam as PAPĖ e as Imam por nje gje te tille nuk muj me e bo se femrat shqiptare na vrasin nese i tradhetojme, pra tutna une A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Icon_redface
    Ardhmeria
    Ardhmeria
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 2022
    Data e rregjistrimit : 10/06/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga Ardhmeria 22/1/2010, 23:37

    partagalja shkruajti:A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? 2162 Te Li naqe un jetoj jashte e ketu kam 1 te dasur e kam shum vite me te pothujse 9vjet por ket vere ne shipri kam njohur 1 djale shum te mire e e dua shum.edhe tani qe jam larg e dua edhe me shum por edhe kete qe kam pas e qe e kam prap e dua njisoj si me par.

    me respekte i/e nderuar
    une aspak nuk jam dhe nuk do jem e mendimit tend
    njeriu kur dashuron me ndjenja te thella shpirterore mund te ket ato ndjenja vetem per at person qe po e dashuron
    tjetra esht se ndoshta te vie keq nga dikush apo
    nuk mund ti thuash apo ndjen simpati por jam e sigurt 100%po e deshe nje person me gjith Zemer dhe shpirterisht nuk mund te kesh ndjenja per dikend tjeter
    tjetra esht nese ke ndjenja te hapura dhe nuk die se ke do apo se ke ta duash ajo esht tjeter
    me respekte dhe mirekuptime nga ana ime
    Morena
    Morena
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 2193
    Mosha : 43
    Vendi : Atje ku me do zemra...
    Puna : Pa pune
    Data e rregjistrimit : 01/02/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga Morena 23/1/2010, 14:33

    Ne disa raste eshte e veshtir te perjetosh nje dashuri e le me dy dashuri hahahahahaha
    >> TeLi <<
    >> TeLi <<
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1820
    Data e rregjistrimit : 18/08/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga >> TeLi << 23/1/2010, 14:34

    pse jo, sot ne modernizem bashkohor po duhen ne lloj-lloj menyrash, ka dy, ka tre e ka pesedhjete he mozomakeq A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? 97313
    Morena
    Morena
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 2193
    Mosha : 43
    Vendi : Atje ku me do zemra...
    Puna : Pa pune
    Data e rregjistrimit : 01/02/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga Morena 23/1/2010, 14:36

    Ajo nuk zemer eshte hane hyn e dalin dashurit hahahahahah
    Nike
    Nike
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1815
    Vendi : Prishtina
    Data e rregjistrimit : 05/12/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga Nike 23/1/2010, 16:50

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? 451222
    stavri
    stavri
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi


    Numri i postimeve : 5787
    Vendi : verdall anej kenej
    Data e rregjistrimit : 24/06/2007

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga stavri 23/1/2010, 17:55

    ene 5.... jo me 2 po e po
    Ardhmeria
    Ardhmeria
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 2022
    Data e rregjistrimit : 10/06/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga Ardhmeria 23/1/2010, 23:58

    une them se nuk do mund te jen dy dashuri ne nje koh te njejt
    pyetja esht ,se ku esht koncentrimi A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? 685877 ke nje person afer dhe mendjen e ke tek ai apo ajo ku mund te jen prandaj njekohesisht dy dashuri te njejta
    assesi nuk mund te jen dy dashuri qe jan njekohesisht


    Edituar pėr herė tė fundit nga Ardhmeria nė 24/1/2010, 00:07, edituar 1 herė gjithsej
    >> TeLi <<
    >> TeLi <<
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1820
    Data e rregjistrimit : 18/08/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga >> TeLi << 24/1/2010, 00:00

    po de, mire e ka stavri, burri o per 7 e gruja per ni katund, ēa koft 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nike
    Nike
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1815
    Vendi : Prishtina
    Data e rregjistrimit : 05/12/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga Nike 24/1/2010, 00:42

    Nese burri qenka per 7 gra gruja per nje mahall hahahahahhah shaka
    MiLaN
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi


    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga MiLaN 24/1/2010, 00:44

    shi shi tuj u hakmarre a hahahhahahahahaha
    per te dashuru dashurohen edhe tre persona njekohesisht po problemi se nuk mund te realizohen me shume se nje...
    Nike
    Nike
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1815
    Vendi : Prishtina
    Data e rregjistrimit : 05/12/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga Nike 24/1/2010, 00:49

    Nje dashuri osht po kopje ka me mijraaaaaaaaaaaaaaaa
    MiLaN
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi


    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga MiLaN 24/1/2010, 00:52

    dashuri nuk mund te kete kurre vetem nje... te thashe
    vetem nje eshte e realizueshme... zgjidh lek a shqipe :D
    elhamiu
    elhamiu
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 173
    Mosha : 37
    Data e rregjistrimit : 21/07/2009

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga elhamiu 24/1/2010, 09:26

    une per veten time them dashuroj 1 smundem 2
    partagalja
    partagalja
    Anetar i sapoardhur
    Anetar i sapoardhur


    Numri i postimeve : 35
    Data e rregjistrimit : 21/01/2010

    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga partagalja 24/1/2010, 16:37

    flm te gjithve bravo mendime te bukra paskit shprehur.me vjen keq qe kam fol kaq hapur me ju.ja kaloshi mire

    Sponsored content


    A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht?? Empty Re: A mund te dashurojme 2 persona njekohsisht??

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora ėshtė 12/5/2024, 23:27