Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  TOLERANCA,

  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default TOLERANCA,

  Mesazh nga sandra prej 30/5/2010, 07:29

  Toleranca falja eshte diqka nga e cilia nuk ndahet edhe vet jeta nese nuk fal kurr nuk do te jesh i falur kurr falja eshte diqka per te cilen mund te flasim nje shekull apo nje sekond te jetes por eshte diqka qe nuk harrohet as me shekuj falja kerkohet shum her nga dikush qe ka nevoj te falet por jepet nga pak kush qe fal uroj qe te ket me shum falje dhe me pak ndeshkime....
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: TOLERANCA,

  Mesazh nga sandra prej 30/5/2010, 07:29

  I madhe eshte ai njeri qe dine te fale,por me i madhe eshte ai njeri qe kerkon falje.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: TOLERANCA,

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/5/2010, 15:43

  jam tolerant TOLERANCA, 759196

  Sponsored content

  default Re: TOLERANCA,

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 13/7/2020, 07:05