Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Lojtarėt e Barcelonės ēmenden pas Fabregasit

  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Lojtarėt e Barcelonės ēmenden pas Fabregasit

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 24/7/2010, 12:53

  Sulmuesi i Barcelonės David Villa insiston se do tė japė maksimumin nga
  vetja qė tė bind mesfushorin Cesc Fabregas tė braktisė Arsenalin pėr
  t’iu bashkuar atij nė Barcelonė, njofton tė premten “goal.com”. “Unė nuk
  jam trajner dhe personi pėrgjegjės pėr t’i bėrė ftesė Fabregasit, por
  personalisht do tė bėj maksimumin pėr ta sjellė atė nė Barcelonė. Ardhja
  e tij do tė ishte mrekulli. Cesc do t’u ndihmonte Xavit dhe Iniestės nė
  mesfushė, kurse unė do tė shėnoja mė shumė gola”, ka thėnė Villa.
  Skuadra londineze Arsenal ka refuzuar ofertėn fillestare tė Barcelonės
  nė vlerė prej 25 milionė funtesh.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

   Ora ėshtė 3/7/2020, 19:37