Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  qeshni

  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default qeshni

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 31/7/2010, 13:55

  Nė xhiron e Vlorės po kalonte njė zezake, me ato flokėt e shumta, si Tina Turner.
  I afrohet njė vlonjat: - Na moj Errėsirė, me ēfarė i ke krehur leshrat, me Dinamit ???


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: qeshni

  Mesazh nga shaban cakolli prej 31/7/2010, 19:47

  hahaha vertete qesharake
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: qeshni

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 9/8/2010, 22:36

  Plaku i thotė njė ditė plakės: tė bėjmė sic kemi bėrė kur kemi qenė tė rinj.Plaka i thotė se edhe ate e kishte marrė malli.Del plaku perjashta dhe fillon ti fershellejė plakės.I fershellen pėr 10 min, por ajo nuk del.
  I fershellen per 20-30 min por ajo perseri nuk del.Hyn plaku brenda dhe i thotė:
  Pse nuk del ne dritare?
  Plaka i pėrgjigjet: Nuk mė le mami
  qė tė dal:)


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: qeshni

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 9/8/2010, 22:38

  Nė guzhinė, tej nė cep... Grosha grindet me njė qepė:.
  -Qepė moj qepė, s'tė shoh dot... se m'i mushe sytė me lot !
  ... Qepa tha: - Ashtu lum motra:... une me lotė e ti me bomba!


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: qeshni

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 10/8/2010, 10:55

  Niset nje grua nga Shkodra per Tirane me nje femije te vogel,kur hypen ne tren ne dhome gjen nje polic,gjate gjithe rruges femija vetem qante, e ema u mundua ta pajtonte duke i dhene te pinte nga gjiri isaj,por femija nuk pushonte,nena i tha femijes;pije se do ja jap policit te keqen nena,kjo situate u perserit disa here,pastaj i thote polici gruas,
  O zonje do te me japesh per te pire se un kisha per te zbritur ne Lezhe.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: qeshni

  Mesazh nga shaban cakolli prej 11/8/2010, 17:22

  natyrisht kjo i pajtonte qe te dyte,edhe femiun edhe policin.

  Sponsored content

  default Re: qeshni

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 13/7/2020, 08:05