Te qeshim me muzike

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ridefault   B.Genius.. 7sandra736Shiko mesazhin e fundit prej 2/6/2010, 16:17
nga sandra
Asnjė mesazh i ridefault   Tekste kėngesh, kujtojme atdhetaret tanė 12shaban cakolli1594Shiko mesazhin e fundit prej 1/1/2010, 03:01
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   Kėngė humoristike shqipe 2>> TeLi <<604Shiko mesazhin e fundit prej 27/9/2009, 15:09
nga >> TeLi <<
Asnjė mesazh i rino   SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO 17maca1083Shiko mesazhin e fundit prej 19/2/2008, 15:03
nga Dona
Moderatorėt
Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė 3/7/2020, 19:12