Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  BAD BOY 4 LIFE

  lo
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga lo prej 10/7/2007, 14:23

  triniti une dua foton e vertete
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 14:26

  lo sapo e kisha hequr , shikoje tani :D:D:D
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 10/7/2007, 18:06

  PO KJO TE PELQEn
  BAD BOY 4 LIFE - Faqe 3 Cimg0410
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 10/7/2007, 18:07

  LO ku je mi lal se ke hum fare ti
  nga ke qen
  Edhe ti triniti ke bo mungesa
  triniti po msn ke ndru adres qe nuk futesh me
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 18:14

  woooow :ui: te kerkoje doren time ishe nis ketu mo :D:D:D

  ate me lart qe kishe dal me kurriz e dua dhe cik nga para une :D:D:D

  ( "nga para" ne kuptimin figurativ te fjales :D:D:D eeee)

  P.S: jo me lal ate adrese kam po ti nuk je asnjehere ne linje SadSadSad )


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 12/7/2007, 17:14, edituar 1 herė gjithsej
  Bardh
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Bardh prej 12/7/2007, 15:20

  P.S: Bardh thua valle, une kam hall se mos tremben keta mo :D:D:D
  gjithsesi flm :baci:


  Do tė tremben thua ! ha ha ha hap pas hapi do tė prcjellin, kujdes buzėt, si qershi.:)
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 12/7/2007, 17:14

  i kam merak vete mo :D:D:D, na edhe nje tjeter :baci:
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 12/7/2007, 17:49

  shih mi ca cuni eshte yll fare trint


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 12/7/2007, 23:30

  e mi motra e shoh, po ma prish mendjen me duket :D:D:D
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 36
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Don_Corleone prej 13/7/2007, 06:42

  ueeeeeeeeeee cfare beka trini ketu.....
  trino e mos me thuj qe une ste tradhetoj, per kete ske shpjegime................
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 13/7/2007, 10:40

  O TRINITI he ca do bejm do martohemi se gjat po e cojme
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 17/7/2007, 07:05

  dono SadSadSad, po pse mo tradheti quhet kjo???

  bad :D:D:D e kerkove doren time ti mo :D:D:D
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 36
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Don_Corleone prej 17/7/2007, 14:12

  UNE KESHTU E INTERPRETOJ, TRADHETI 24 KARAT, TI SI THUA :rep:
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 17/7/2007, 14:54

  ueeeeeeeeeeeeee une rri e pres Sad ta tregoj te djelen po he shtrigeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Sad
  avatar
  ArLinD666
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 7
  Vendi : itali
  Data e rregjistrimit : 17/07/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga ArLinD666 prej 17/7/2007, 16:49

  o Bad Boysi cjane keto foto te vjetra qe ven kshu se le nam.
  Ve ndonje te re.
  avatar
  ArLinD666
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 7
  Vendi : itali
  Data e rregjistrimit : 17/07/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga ArLinD666 prej 17/7/2007, 16:49

  P.S. Kur do e besh dasmen?
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 17/7/2007, 17:38

  dono une e interpretoj ndryshe po nejse SadSadSad

  kineziiiiiii :D:D:D atehere te dielen ne te dy eee :D:D:D

  arlindi dasmen??? tu pa tu bo, po sikur per kete vit na e ka qejfi :D:D:D
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 17/7/2007, 18:24

  Tani dasmen e kam len ne doren e nuses
  se do ta organizoj bukur
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 17/7/2007, 18:26

  ARLIND666 ato foto jan ber te gjitha tani ne ver
  nuk jan te vjetra
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 17/7/2007, 18:29

  Ca foto doni te vej.
  Triniti ca foto don te vej ktu
  avatar
  ArLinD666
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 7
  Vendi : itali
  Data e rregjistrimit : 17/07/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga ArLinD666 prej 17/7/2007, 23:32

  badi pse nuk ven ate foton qe te bera une te shtunen??
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 18/7/2007, 17:14

  O arlind o legen thash se kush je mer ti
  avatar
  ArLinD666
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 7
  Vendi : itali
  Data e rregjistrimit : 17/07/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga ArLinD666 prej 18/7/2007, 17:24

  veje pra ate foton se ke dale bukur

  P.S mos me thuj mu legen, mor legen
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 18/7/2007, 19:23

  Ke foto re ate me peshk apo tjeter
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 18/7/2007, 21:36

  hajde bad du ta shoh une tani ate foton :D:D:D

  Sponsored content

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 12/7/2020, 11:50