Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  BAD BOY 4 LIFE

  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 18/7/2007, 22:25

  trinto te djelen ne te djelen po mos me tradheto shume der atehere
  NESTI
  NESTI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 48
  Mosha : 36
  Vendi : gjithandej
  Data e rregjistrimit : 06/07/2007

  default BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga NESTI prej 19/7/2007, 13:25

  ue paska shku puna keq knej martesa tradheti etj etj :D
  bad boy foto te bukura lale allall te qofte ty :D bo qejf ti kjo jete per ty paska qene:D
  avatar
  ArLinD666
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 7
  Vendi : itali
  Data e rregjistrimit : 17/07/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga ArLinD666 prej 19/7/2007, 15:18

  bad_boy_4_life shkruajti:Ke foto re ate me peshk apo tjeter

  Veji t gjitha se te te gjitha ke dale bukur!
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 19/7/2007, 15:26

  BAD BOY 4 LIFE - Faqe 4 Cimg1610
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 19/7/2007, 15:33

  per mua e ke zene kete peshkun??? :ne qef:
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 19/7/2007, 15:34

  Po mi lal per tu eshte shum i mir
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 23/7/2007, 06:59

  BAD BOY 4 LIFE - Faqe 4 Armati11
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 23/7/2007, 07:01

  BAD BOY 4 LIFE - Faqe 4 Armati10
  avatar
  ArLinD666
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 7
  Vendi : itali
  Data e rregjistrimit : 17/07/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga ArLinD666 prej 23/7/2007, 12:34

  E kam mik dhe jo armik dhe mos modifiko mesazhin tim po shkruaj nje mesazh vete.
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 23/7/2007, 21:44

  ca ndodhi ketej njer se mora vesh une :D:D:D

  bad ke filluar nga kercenimet???
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 24/7/2007, 17:43

  jo mi shpirt ca kercenimesh i kam vu se me pelqejn
  avatar
  Musafir
  Vizitor

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Musafir prej 24/7/2007, 21:49

  Po krap ku zure ore bad boy ne liqe apo ne lum?
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 25/7/2007, 14:54

  Ne lum naki
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 25/7/2007, 16:42

  humbe fare rrusho, nga behesh ti???

  :te puc:
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 25/7/2007, 16:42

  humbe fare rrusho, nga behesh ti???

  :te puc:
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 26/7/2007, 19:43

  Un ktu mi lal jam
  o tiriniti ma sill nr e cel me email
  po nuk e pate bezdi
  puc fort
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 30/7/2007, 22:37

  besdi??? e pse ta kem??? :D:D:D

  puc shume shume :D:D:D
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 36
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Don_Corleone prej 2/8/2007, 21:46

  ueeeeeee plasen nr e celularit ketejaaaaaaaaaa

  trino he mi ca ke bo mire ke qene keto kohet e fundit? :twisted::twisted::twisted::twisted:
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 2/8/2007, 23:35

  dono mire mo mire, ja e ke parasysh vete ti :D:D:D
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 36
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Don_Corleone prej 3/8/2007, 04:58

  po pra se e kam parasysh prandaj po te pys
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 3/8/2007, 23:33

  po ty si te kam njer???
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 36
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Don_Corleone prej 4/8/2007, 06:41

  une, ja terhiq e mos e keput, eshte njera ketu ne forum e spo ma var as nje cik :D
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 7/8/2007, 00:04

  kush qenka kjo mo, qe ti bejme verejtje :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 8/8/2007, 11:43

  hmmmmmm dono mos ja var as ti mer shume e thjeshte :P
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 34
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 9/8/2007, 17:27

  TRINITI KU JE MI LAL
  SE KE HUM FARE
  MIR KTO TJERET PO DHE TI

  Sponsored content

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 3/7/2020, 19:40