Fantazi ..........

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i rishok   Ēfarė kishit dėshiruar me iu ndodhur sot !? 1, 2, 362skifter3484Shiko mesazhin e fundit prej 24/1/2013, 17:34
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   Nje fjale......... 1, 243**GISHTEZA**1396Shiko mesazhin e fundit prej 2/6/2010, 11:51
nga sandra
Asnjė mesazh i ridefault   a keni fantazu ndonjeher kur keni qen femi diqka 3sandra613Shiko mesazhin e fundit prej 10/5/2010, 13:29
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   Ndonjėherė... 1, 2, ... , 4, 5112sandra3818Shiko mesazhin e fundit prej 3/5/2010, 17:10
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   ti je......... 1, 2, 3, 494**GISHTEZA**3122Shiko mesazhin e fundit prej 4/4/2010, 18:37
nga Network
Asnjė mesazh i ridefault   ndoShTa................... 1, 244**GISHTEZA**1383Shiko mesazhin e fundit prej 23/3/2010, 11:31
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   PO TE KISHIT MUNDESI TE KTHENI JETEN PRAPA QA KISHI BO 9sandra476Shiko mesazhin e fundit prej 23/3/2010, 11:10
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   A duhet ndrruar breket ēdo ditė!? 1, 246>> TeLi <<1734Shiko mesazhin e fundit prej 23/3/2010, 11:09
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   Cfare mendo.......... 1, 2, ... , 4, 5101**GISHTEZA**3206Shiko mesazhin e fundit prej 23/3/2010, 11:06
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   shikimi yt.......... 1, 237**GISHTEZA**1741Shiko mesazhin e fundit prej 23/3/2010, 11:05
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i rishok   Sikur......... 1, 243**GISHTEZA**1305Shiko mesazhin e fundit prej 23/3/2010, 11:03
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   Pa dyshim............. 21**GISHTEZA**837Shiko mesazhin e fundit prej 23/3/2010, 11:02
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i riturp   Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli? 1, 2, 3, 490**GISHTEZA**2786Shiko mesazhin e fundit prej 23/3/2010, 11:01
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri??   SI E PAREMENDONI NJĖ NATĖ DASHURIE ? 16sandra1152Shiko mesazhin e fundit prej 22/3/2010, 15:19
nga Morena
Asnjė mesazh i ridefault   Njė thėnie, njė fjalė e shkruar... 24**GISHTEZA**2156Shiko mesazhin e fundit prej 21/3/2010, 20:38
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   A besoni se ekzistojne fantazmat dhe pse 0sandra727Shiko mesazhin e fundit prej 28/2/2010, 16:40
nga sandra
Asnjė mesazh i ridefault   Sa femij kishit pasur deshir ti keni? 5sandra422Shiko mesazhin e fundit prej 21/2/2010, 12:49
nga Nike
Asnjė mesazh i riheart   Nese jeta jote do ishte nje liber............ 19Vizitor1009Shiko mesazhin e fundit prej 19/2/2010, 23:41
nga Ardhmeria
Asnjė mesazh i ridefault   Me Nickun e tjetrit, shkruaj fjalinė...! 1, 2, 370>> TeLi <<2533Shiko mesazhin e fundit prej 18/2/2010, 15:13
nga >> TeLi <<
Asnjė mesazh i ridefault   Tė diturit thanė se: 1, 2, 364Vizitor2035Shiko mesazhin e fundit prej 19/1/2010, 17:41
nga Nike
Asnjė mesazh i rishok   Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone) 1, 2, 3, 492Erisel9999Shiko mesazhin e fundit prej 27/3/2009, 22:51
nga skifter
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetlexo   Festa dhe nuset e bukura!!! 17Erisel5254Shiko mesazhin e fundit prej 31/1/2009, 19:13
nga prit
Moderatorėt
Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė 3/7/2020, 20:12