Mergimi

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ridefault   Njoftimi per Miss ne BENELUKS 0**GISHTEZA**662Shiko mesazhin e fundit prej 22/4/2011, 08:09
nga **GISHTEZA**
Asnjė mesazh i ridefault   NĖ GELSENKIRCHEN TĖ GJERMANISĖ MĖRGIMTARĖT TANĖ SHĖNUAN DITĖ 0shaban cakolli737Shiko mesazhin e fundit prej 2/12/2010, 02:38
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   MERGIMTARĖ TĖ DALLUAR 0shaban cakolli596Shiko mesazhin e fundit prej 9/4/2010, 22:39
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   Leja Punėsimi pėr Emigrant (Belgjike) 4**GISHTEZA**3449Shiko mesazhin e fundit prej 28/2/2010, 22:56
nga **GISHTEZA**
Asnjė mesazh i ridefault   SHKOLLAT SHQIPE NĖ GJERMANI DHE FESTAT KOMBĖTARE 2shaban cakolli1477Shiko mesazhin e fundit prej 23/2/2010, 15:17
nga Nike
Asnjė mesazh i ridefault   Mėmėdheu 1**GISHTEZA**449Shiko mesazhin e fundit prej 18/2/2010, 10:46
nga >> TeLi <<
Asnjė mesazh i ridefault   Mergimi tregon forcen apo dobsimin e nje kombi! 7Klea1116Shiko mesazhin e fundit prej 25/11/2009, 15:44
nga kesulkuqja
Asnjė mesazh i ridefault   Fjala "emigrim" 4**GISHTEZA**923Shiko mesazhin e fundit prej 8/10/2009, 16:38
nga Klea
Moderatorėt
Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė 12/7/2020, 11:52