Te tjera

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ridefault   poezi nga jeta 2**GISHTEZA**886Shiko mesazhin e fundit prej 12/5/2010, 16:09
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   Grimca poetike, Thėnie dhe Kėshilla. 9**GISHTEZA**1342Shiko mesazhin e fundit prej 23/11/2009, 12:44
nga kesulkuqja
Asnjė mesazh i ridefault   Shkrimtari i mirenjohur Ismail Kadare: Pse nuk me kupton pop 4Klea725Shiko mesazhin e fundit prej 22/9/2009, 16:52
nga Klea
Asnjė mesazh i ridefault   AURORA DAMINI 11shaban cakolli1191Shiko mesazhin e fundit prej 7/6/2009, 16:54
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   Epitaf 3liri625Shiko mesazhin e fundit prej 9/2/2009, 10:51
nga prit
Moderatorėt
Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė 3/7/2020, 20:42