Psikologji|Filozofi

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ridefault   Kleptomania! 0Morena598Shiko mesazhin e fundit prej 4/8/2010, 08:26
nga Morena
Asnjė mesazh i ridefault   CILI ESHT FILOZOFI I JUAJ I PREFERUAR 0sandra380Shiko mesazhin e fundit prej 30/5/2010, 07:17
nga sandra
Asnjė mesazh i ridefault   e meta e femres. 5sandra577Shiko mesazhin e fundit prej 19/5/2010, 17:54
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   Ankthi. 1Morena804Shiko mesazhin e fundit prej 27/3/2010, 20:50
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ridefault   Teoria e Plotesimit . 0Morena391Shiko mesazhin e fundit prej 27/3/2010, 18:46
nga Morena
Asnjė mesazh i ridefault   Tipa te personalitetit dhe aftesi te ndryshme te tyre. 0Morena479Shiko mesazhin e fundit prej 27/3/2010, 18:42
nga Morena
Asnjė mesazh i ridefault   Origjina biologjike e xhelozisė 0sandra344Shiko mesazhin e fundit prej 21/3/2010, 08:24
nga sandra
Asnjė mesazh i ridefault   Dashuria sipas filozofise 0sandra649Shiko mesazhin e fundit prej 12/3/2010, 11:43
nga sandra
Asnjė mesazh i ridefault   Sokrati,njė nder figurat mė interesante! 2Morena863Shiko mesazhin e fundit prej 8/2/2010, 14:40
nga Morena
Asnjė mesazh i ridefault   Prinderit ne syte e femijeve. 1Morena577Shiko mesazhin e fundit prej 6/2/2010, 13:42
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   Hipokrizia! 1Morena387Shiko mesazhin e fundit prej 4/1/2010, 13:49
nga stavri
Asnjė mesazh i ridefault   Fiksimi juaj 1, 2, 3, 486**GISHTEZA**2554Shiko mesazhin e fundit prej 4/1/2010, 13:26
nga stavri
Asnjė mesazh i ridefault   Syte jane pasqyre e shpirtit ? 5Morena533Shiko mesazhin e fundit prej 27/12/2009, 20:09
nga Morena
Asnjė mesazh i ridefault   Dhuna psikologjike! 0Morena604Shiko mesazhin e fundit prej 27/12/2009, 11:43
nga Morena
Asnjė mesazh i ridefault   "Vetebesimi dhe automendimi pozitive" 0Morena505Shiko mesazhin e fundit prej 27/12/2009, 11:35
nga Morena
Asnjė mesazh i ridefault   E kaluara juaj ndikon ne krijimin e te ardhes suaj??? 1, 230**GISHTEZA**1067Shiko mesazhin e fundit prej 19/12/2009, 00:11
nga Hannah
Asnjė mesazh i ridefault   Ndergjegjja...a na tregon perhere rrugen e vertete? 5Klea482Shiko mesazhin e fundit prej 19/12/2009, 00:04
nga Hannah
Asnjė mesazh i ridjathtas   Jeta eshte e bukur shijojeni ate ....... 1, 228Frankfurt3019Shiko mesazhin e fundit prej 20/11/2009, 11:48
nga skifter
Asnjė mesazh i ridefault   Imagjinata... 19triniti1187Shiko mesazhin e fundit prej 10/10/2009, 08:48
nga Morena
Asnjė mesazh i ridefault   Ēfare eshte fantazia? 0Morena577Shiko mesazhin e fundit prej 10/10/2009, 08:43
nga Morena
Asnjė mesazh i ridefault   Ego mashkullore?! 0Morena357Shiko mesazhin e fundit prej 10/10/2009, 08:41
nga Morena
Asnjė mesazh i ridefault   Emocionet dhe klasifikimi i tyre 1Klea524Shiko mesazhin e fundit prej 3/10/2009, 18:30
nga >> TeLi <<
Asnjė mesazh i ridefault   Inteligjenca e lindur apo e fituar? 11Morena3431Shiko mesazhin e fundit prej 3/10/2009, 11:11
nga stavri
Asnjė mesazh i ridefault   Psikologjia e vetebesimit 1Klea605Shiko mesazhin e fundit prej 31/8/2009, 20:19
nga Klea
Asnjė mesazh i ridefault   Ēka ėshtė PSIKOLOGJIA ? 1**GISHTEZA**1284Shiko mesazhin e fundit prej 20/8/2009, 17:53
nga Klea

Psikologji|Filozofi

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Filozofi

Mendime rreth filozofeve..

443ēfare eshte filo...
19/6/2010, 17:13
**GISHTEZA** Shiko mesazhin e fundit

Moderator
Admin
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė 8/7/2020, 13:04